Sevgili olduktan bir gün sonra aldatıldı ama...

Seks bağımlısı Scott Disick ile sevgili olduktan bir gün sonra aldatılan Bella Thorne belli ki Disick'ten vazgeçmiyor. Disick'in arka bahçesinde görüldü

23 Haziran 2017, Cuma 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Henüz 19 yaşında olmasına rağmen yaptığı cesur paylaşımlar ve rol aldığı projelerle dünya çapında tanınan bir isim haline gelen Bella Thorne, ilginç bir paylaşımda bulundu.

Elinde hamburger üstünde mini bir bikiniyle seksi paylaşımlarda bulunan Thorne bir detayı gizlemeyi kaçırdı. Thorne'un bulunduğu bahçe geçtiğimiz günlerde kendisini 1 gün içinde aldatan seks bağımlısı ünlü isme aitti. 

Bella Thorne eski kaçamağı Scott Disick’in bahçesinden, geçen hafta bikinili bir fotoğraf paylaştı. Ancak Scott, dışarıda Bella’sız görüntülendi. 34 yaşındaki reaility show yıldızı, perşembe günü Batı Hollywood’da yakın bir erkek arkadaşıyla birlikte ünlülerin akın ettiği bir restoran olan ‘Mauro’s Restaurant’ta yemek yedi.

Bu öğle yemeği, 19 yaşındaki Bella Thorne ile vakit geçirmesinden birkaç gün sonra gerçekleşti. Eski Disney yıldızı, beyaz tanga bikinisiyle dans edip hamburger yerken Scott’ın bahçesinden fotoğraf paylaştı.

Bella ve ‘Keeping Up with the Kardashians’ yıldızı Kourtney Kardashian’ın eski eşi ve 3 çocuğunun babası Scott Disick geçtiğimiz ay Cannes Festivali sırasında oldukça yakınlaşmışlardı. Ancak Scott Disick, Bella'nın üstüne eski aşkı Chloe Bartoli ile görülünce araya mesafe koyan güzel yıldız, anlaşılan sözlerini çabuk unuttu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder