Sevgililer Günü için 8 alternatif kutlama önerisi

Sevgililer Günü aşkın kutlandığı, çiftlerin bir arada kutladığı mutluluk dolu bir gün. Peki yalnız olanlar? Sevgililer Günü'nü yalnız geçirecek olanlar genelde mutsuz ve üzgün oluyorlar. Oysa kendiniz için güzel şeyler yaparak bu günü üzüntüyle yaşamak zorunda kalmayabilirsiniz. İşte yalnızlar için Sevgililer Günü rehberi!

A A
KUAFÖRE KOŞUN

KUAFÖRE KOŞUN

Uzun zamandır denemek istediğiniz bir saç modeli ya da rengi mi var? Neden tek başıma kaldım diye üzüleceğinize kuaförün yolunu tutmuyorsunuz? Sonradan pişman olacağınız kadar aşırıya kaçmayın elbette. Ama yine de unutmayın, kökü sizde. Fırsat bu fırsat; yenilenin!

ŞIMARIN

ŞIMARIN

Kendinizi şımartmak için daha uygun gün az bulunur. İster cilt bakımı yaptırın, isterseniz bunu evinizde kendi imkanlarınızla yapın. Doğal malzemelerle kendinize maskeler hazırlayın, küveti doldurup rahatlayın, mis gibi kokular, kremler sürün ve keyfini çıkarın...

EĞLENİN

EĞLENİN

Bu özel günü sizin gibi yalnız geçirecek arkadaşlarınızla bir araya gelin. Dışarı çıkın, eğlenin, isterseniz ev partisi düzenleyin. Üzülmek yerine günü sizin için bu şekilde özel hale getirin.

ALIŞVERİŞ YAPIN

ALIŞVERİŞ YAPIN

Mutlaka başkasına hediye almak zorunda değilsiniz. Ya da hediye beklemek... Kendinizi ödüllendirin, ne kadar özel ve değerli olduğunuzu kendinize siz hatırlatın. Alışverişe çıkın ve kendinize hediye alın.

HEDİYE VERİN

HEDİYE VERİN

Sevdiğiniz biri, arkadaşınız, ailenizden insanlar, komşunuz... Kim olduğu önemli değil. Sizin için değerli insanları sevindirin. Bu sizi yalnızlık duygusundan uzaklaştıracak ve böylesi bir paylaşım size yalnızlığınızı unutturacak mutluluklar tattıracaktır.

KENDİNİZE İZİN VERİN

KENDİNİZE İZİN VERİN

Siz de çoğu kadın gibi sürekli rejimde misiniz? Kilonuza dikkat etmek için kendinize bazı şeyleri yasaklıyor musunuz? O gün yasakları kaldırın! Canınız ne istiyorsa yiyin, ertesi gün kaldığınız yerden devam ederseniz nasıl olsa...

YAKIŞIKLINIZLA BULUŞUN

YAKIŞIKLINIZLA BULUŞUN

En beğendiğiniz aktörün en sevdiğiniz filmini izleyin. Hem kafanız dağılsın hem de hülyalara dalın, keyifli bir akşam geçirin.

HİÇBİR ŞEY YAPMAYIN!

HİÇBİR ŞEY YAPMAYIN!

Hiçbir şey yapmama hakkınızı kullanın. Bütün özel günleri kutlamak zorunda değilsiniz, bu baskıdan kurtulun. Sevgililer Günü'nü de sıradan bir gün gibi geçirin. Kimsenin size kendinizi yalnız olduğunuz için değersiz hissettirmesine izin vermeyin!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Maya maskesiyle sivilcelerinizi kurutun!