Sevgililer Günü'nde bu hataları sakın yapmayın!

Sevgililer Günü'nü mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmek, sevdiğiniz insanı üzmemek ve yersiz tartışmaların içine girmemek için kaçınmanız gereken bazı hatalar var. Siz siz olun sakın bu yanlışları yapmayın!

14 Şubat 2019, Perşembe 15:17 Son Güncelleme:
A A
STRESİ 1 GÜN DIŞARIDA BIRAKIN

STRESİ 1 GÜN DIŞARIDA BIRAKIN

Bu özel günü neşe içinde geçirmek, romantik olmak önemli. Bu yüzden sakın dışarıda olan biteni içeri yani eve ve özel alanınıza taşımayın. Evet, hepimizin derdi çok ama bu dertleri bir günlüğüne unutun ve kafanızı aşktan başka bir şeyle doldurmayın.

HEDİYEYE DİKKAT

HEDİYEYE DİKKAT

Hediye seçimi çok önemli. Sevgilinize ev işleri için yardımcı olacak küçük ev aletleri gibi hediyeler sakın vermeyin. Hatta böyle bir hediye aldıysanız hemen değiştirin. Sevdiğiniz insana ona özel, düşünülmüş, manevi anlamı olan bir hediye vermeniz en doğrusu olacaktır.

ERKEKLERİ GÖRMEZDEN GELMEYİN

ERKEKLERİ GÖRMEZDEN GELMEYİN

Erkekler de yeri gelince romantik olabilirler. Bu günü sadece kadınlara özel, erkeklerin hiç umursamadığı bir gün gibi düşünmeyin. Siz de ona hediye alın. Sadece ondan kutlama beklemeyin.

GÖSTERİŞE GEREK YOK!

GÖSTERİŞE GEREK YOK!

Gösteriş yapmak, abartıya kaçmak etkileyici olabilir evet. Ama her zaman ve her durumda değil. Kutlamayı abartmayın. Nereye gittiğiniz, ne giyip, ne yediğiniz, ne hediyeler aldığınız çok önemli değil. Önemli olan aşkınızı kutlamak. Evde geçirilecek romantik bir akşam içi boş gösterişlerden daha kıymetli olacaktır.

ADET YERİNİ BULSUN DİYE...

ADET YERİNİ BULSUN DİYE...

Sadece sevgili olunmak için sevgili olunmaz! Böyle özel günler arifesinde kendini anın ateşine kaptıran insanlar çift olmak için özel ve hızlıca çaba gösterirler. Bu hataya düşmeyin. Ertesi gün ayrılmak isteyeceğiniz biriyle Sevgililer Günü'nün yalnız geçirmemek adına birlikte olmayın. Yersiz pişmanlıklara hiç gerek yok!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi