Sevgililer Günü'nde harika saçlar

Her detayın incelikle ve büyük bir heyecanla ayarlandığı, yılın en aşk dolu günü sonunda geldi. Bugünü en güzel şekilde yaşayabilmek için her şeyi hazırladın. Şimdi sıra kıyafet ve makyajını en harika şekilde tamamlayacak saç modelini belirlemene geldi. Pantene her saç tipine ve ihtiyacına uygun saç bakım ürünleri ile seni hayalindeki saçlara kolayca ulaştırıyor.

23 Ocak 2020, Perşembe 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Saçlarının güzel görünmesi için ilk dikkat etmen nokta sağlıklı görünmesidir. Yıpranmış, mat, cansız ve nemini kaybetmiş bir saç üzerinde yapacağın şekillendirme uygulamaları saçının görkemini göstermene engel olabilir. Bu yüzden saç yapına uygun bir şampuan ve bakım kremi seçerek sağlıklı görünen saçlara kavuşup, istediğin gibi şekillendirebilirsin.İlk adımda Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan’ı ile saçlarını temizleyip, arındırabilirsin. Ardından saç tipine ve ihtiyacına uygun seçeceğin Pantene saç bakım kremleri ile bakımını tamamlayabilirsin.

Dalgalı saçlarla romantizmi saçlarınızda hissedin

Dalgalı saçlarla romantizmi saçlarınızda hissedin

Romantizmi sadece gideceği mekanda değil, stiline de yansıtmak isteyenler için dalgalı saç en idealı. Evde kendiniz rahatlıkla yapabileceğiniz hareketli dalgalar ile sevgilinizi büyüleyebilirsiniz. Fakat saçlarındaki yıpranmanın istediğin görünüme ulaşmanda engel olacağını düşünüyorsan, bu etkileri ortadan kaldırman için sana önerimiz Pantene 3 Dakikada Mucize Krem. Uyguladığın işlemler sonrası bakıma ihtiyaç duyan saçların için Pantene’in en sevilen saç bakım ürünlerinden 3 Dakikada Mucize Krem saça derinlemesine nufüz ederek kökten uca saçlarının ihtiyacı olan bakımı sağlar. Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan bu mucize saç bakım kreminin tüm ihtiyaçlarına hitap eden 5 çeşidi bulunuyor: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık, Nem Terapisi, ve Superfood Gür ve Güçlü.

Hızlı ve pratik bir şekilde yapacağın at kuyruğu senin kurtarıcın olacak

Hızlı ve pratik bir şekilde yapacağın at kuyruğu senin kurtarıcın olacak

Çok çaba harcamadan yapabileceğin bir at kuyruğu ile her ortama uyum sağlayabilirsin. Kıyafetine uygun bir saç aksesuarı ile de şıklığını tamamlayabilirsin. Her ne kadar yapımı kolay olsa da, at kuyruğu saçlardaki yıpranmayı gösteren saç modellerinin başında geliyor. Fakat bu yıpranma etkilerini sadece 1 dakikada silmek mümkün! Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçındaki yıpranma etkilerini silerek saçlarının en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Saçların yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyorsa, haftada bir kez şampuan ve saç bakım kreminden sonra Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Saç Bakım Kürü ampüllerini kullanarak saçlarının bakımını yapabilirsin.

Saç aksesuarları ile bu gecenin yıldızı sen olabilirsin

Saç aksesuarları ile bu gecenin yıldızı sen olabilirsin

Yıllardır vazgeçmediğimiz saç aksesuarları her dönemde farklı modelleri ile bizleri etkilemeye devam ediyor. Bu özel günde doğal bıraktığınız saçlarınızı, kıyafetinize uygun bir saç aksesuarı ile çarpıcı hale getirebilirsiniz. Saçlarının da aksesuarların gibi ışıl ışıl parlamasını istiyorsan Pantene Argan Yağı Elixir ile ıslak ve ya kuru saçına uygulayacağın bakım ile durulamaya ihtiyacın olmadan doğal bir görünüm yakalayabilirsin. Pantene Pro-V formülünü argan yağı ile bir araya getiren ve yıpranmalara karşı koruma sağlayan Pantene Argan Yağlı Elixir ile mevsim değişikliklerinden kaynaklanan yıpranmalara engel olabilirsin.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Argan yağlı formüller kış aylarında saçları canlandırıyor