Sevgililer Günü’nde makyajınızla ışıldayın

Aşkın ve sevginin günü olarak kutlanan Sevgililer Günü’nde sevdiğinize alacağız hediye kadar kıyafetiniz, saçınız ve makyajınız da önem taşıyor. Bu özel günde kıyafetiniz ve makyajınızla göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz

11 Şubat 2019, Pazartesi 13:26
A A
Sevgililer Günü’nde makyajınızla ışıldayın

Yılın en romantik günü kuşkusuz Sevgililer Günü. Aşkını ve sevgisini sevdiğine özel bir şekilde ifade etmek isteyenler için Sevgililer Günü daha da anlam kazanıyor. Kıyafetin tamamlayıcısı olan makyajın da özel olmasını isteyenler 2019’un öne çıkan trendlerini tercih ederek, çekici bir görünüm elde edebilir, essence, parıltılı ojelerden, dudaklara çekicilik katacak rujlara ve gözleri vurgulayacak farlara kadar yeni ürünleriyle Sevgililer Günü makyajına eşlik ediyor.

Sevgililer Günü makyajı yaparken yüzündeki doğal hatları korumak isteyenler ve sadelikten yana olanlar mat ve ince oluşuyla yüzdeki tüm kusurları doğallıkla örten essence insta perfect liqud make up’ı tercih edebilir.

Pembe, krem ve turkuaz tonlardaki üç farklı renge essence’in go for the glow highlighter paletiyle de yüzünüze pastel tonlarda bir ışıltı katabilirsiniz. 2019 makyaj trendlerinde etkisini daha da arttıran holografik etkileri palet ile yakalamak mümkün.

GÖZLER VE DUDAKLAR DAHA ÇEKİCİ

Etkili bir makyajın olmazsa olmazı kuşkusuz gözler. Bu özel günde bakışlarınızın etkisini daha da artırmak istiyorsanız, melted chrome göz farları; gümüş, bakır, ten, rose, gri ve mavi menekşe tonlarıyla size yardımcı olacak. Kirpikleri ekstra uzatan ve hacim katan i need a miracle ile de göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Yoğun olarak kullanacağınız maskaranızı, tercih edeceğiniz rujunuzla dengeleyebilirsiniz.

Erimiş metal görünümüyle likit yapıdaki melted chrome liquid lipstick’i hem tek başına hem de rujlarınızın üzerine uygulayabilirsiniz.

TIRNAKLAR DA IŞILDASIN

Bu özel günde farklılık yaratmak istiyorsanız, 2019 makyaj trendlerinin öne çıkan ışıltılarını tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...