Sevgilini burcuna göre seç: Akrep Burcu

12 Burç üzerinden, her birinin uyumunu, reaksiyonlarını, iyi ve kötü tarafları ile uyulması gereken tavsiyeleri günümüz ilişkilerine de dayandırarak, sizler için hazırladık! İşte günün burcu: Akrep Burcu

11 Ocak 2017, Çarşamba 09:39
A A
AKREP BURCU

AKREP BURCU

22 Ekim – 21 Kasım Gezegen: Pluto Element: Su Kalite: Sabit Uğurlu taşı: Topaz Uğurlu renkleri: Canlı kırmızı, siyah  

AKREP KADINI

AKREP KADINI

Zekasıyla öne çıkar   Akrep kadını, mert, dürüst, cazibeli ve çok zekidir. Haksızlığa dayanamaz. Dünya ile ilgilenen bir kadındır. Nerede, ne yapacağını iyi bilir, yerinde düşünür ve konuşur. Bu yüzden de az hata yapar.   Akrep kadını her zaman dikkatlidir. Alçak gönüllü gibi gözükür ama pek öyle değildir. Zekası pek çok şeye çalışır. Çevresine ve girdiği ortamlara rahat uyum sağlar. Kolay kolay sinirlenmez ama sinirlenirse sakın önünde durmayın, çünkü gözü hiçbir şey görmez.     

GÜÇLÜ VE BAKIMLI BİR ERKEKLE MUTLU OLUR

GÜÇLÜ VE BAKIMLI BİR ERKEKLE MUTLU OLUR

Gizemli ve ateşli bir kadın olduğu için etrafında her zaman erkekler olur ama onun kalbini kazanmak zordur. Çok zeki ve kültürlü bir erkek ilgisini çekebilir. Çok konuşan erkeklerden hoşlanmaz. Bu burç kadını bir erkeğin ilgisini nasıl çekeceğini iyi bilir.    

TEMİZ VE BAKIMLI OLMAZSANIZ SİZE İLGİ GÖSTERMEZ

TEMİZ VE BAKIMLI OLMAZSANIZ SİZE İLGİ GÖSTERMEZ

Akrep kadınıyla birlikte olmak istiyorsanız bu ilişkinin uzun süreceğini bilmelisiniz. Bu burç kadınına aşık olan erkeğin ondan kopması zordur. Daima sevilmek ve korunmak ister. Güçlü, hayatın tadını çıkarmayı bilen erkekler ona göredir. Temiz ve bakımlı olmazsanız size ilgi göstermez. Akrep kadınına sevginizi ispat edebilirseniz ve o da siz severse her şeyi ikinci plana atabilir. Dikkat edin, çok kıskançtır. Onu kıskandırmaya kalkmayın. Bu kadını sakın aldatmayın. Çünkü intikamını er geç alır.   Akrep kadını her zaman sadıktır. Kıskançlığı dillere destandır. İltifat edilmesine bayılır. Fazla gururludur. Çok dikkatlidir. Konuşmasıyla dikkat çeker. Paraya çok önem verir ve lüksü sever.  

AKREP ERKEĞİ

AKREP ERKEĞİ

Özgürlüğüne dokunmayın   Akrep erkeği dışarıdan bakıldığında kendini beğenmiş ve soğuk görünür. Ama yakından tanıdığınızda onun ne kadar sıcak ve sempatik biri olduğunu anlarsınız. Kararlı tavırlarıyla dikkat çeker. Huzurlu, mutludur. Neşeli, heyecanlı bir erkektir, biraz maceraperesttir. Her şeyden çabuk sıkılır. Çok gururludur. Özgürlüğünü elinden almaya kalkanla işi olmaz. Çevresindeki herkesten ilgi bekler. Karamsarlığıyla ünlüdür.  

ROMANTİKTİR, AZ KONUŞAN KADIN İSTER

ROMANTİKTİR, AZ KONUŞAN KADIN İSTER

Akrep erkeği birlikte olduğu kadını sever ve mutlu olması için elinden geleni yapar. Ama çabuk sıkılır. Bu burç erkeği sizin için deli divane olsa da duygularını saklar. Aşksız yaşamayan bu erkeğin bir kadını tarafından baştan çıkarılması zor değildir. Çok akıllıdır. Her konuda bilgisi vardır, güzel konuşur. Bakımlı, narin ve az konuşan kadınları severler. Akrep erkeği her konuda sohbet edebileceği bir kadını hayatına kabul eder.  

SÜREKLİ SORU SORAN BİR KADINA TAHAMMÜL ETMEZ

SÜREKLİ SORU SORAN BİR KADINA TAHAMMÜL ETMEZ

Bu burç erkeğinin hayatına girecek kadın herkesin hayran olacağı biri olmalıdır. Onu kısıtlamaya kalkmayın. Sürekli soru soran bir kadına tahammül etmez. Romantiktir ve ilişkinin ilgi odağı olmak ister. Ona ilgi gösterir, mutlu etmeye çalışırsanız o da size ilgi gösterir. Çok kıskanç bir erkektir. Bir kadını gerçekten seviyorsa kıskançlıklarıyla canından bezdirebilir.    Akrep erkeği sakindir. Maddiyata çok önem verir. Sabırlıdır. Aşk konusunda fedakardır. Hırslı olması korkutabilir   Yarın: Yay Erkeği ve Yay Kadını  

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.