Sevgilini burcuna göre seç: Koç Burcu

12 Burç üzerinden, her birinin uyumunu, reaksiyonlarını, iyi ve kötü tarafları ile uyulması gereken tavsiyeleri günümüz ilişkilerine de dayandırarak, sizler için hazırladık! İşte günün burcu: Koç

04 Ocak 2017, Çarşamba 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ 21 Mart- 20 Nisan   Yönetici gezegeni: Mars   Elementi: Ateş   Niteliği: Öncü Rengi: Kırmızı   Taşı: Elmas        

KOÇ KADINI

KOÇ KADINI

Çekicidir, ilginin merkezi olmak ister   Koç kadını enerjik, canlı, cana yakın ve iddialıdır. Kırılgan olduğunu unutmayın. Kendinden emin olan Koç kadını girdiği her ortamda dik duruşuyla kendini belli eder.

Dışarıdan çok soğuk görünse de konuşkandır. Lider ruhludur, çabuk sinirlenir, çabuk unutur. Canını yakarsanız her şeye hazırlıklı olun. İlginin merkezi olmayı daima sever. Cazibesiyle pek çok erkeği baştan çıkarabilir, çekiciliğiyle her zaman gözdedir.   

Bu burç kadını ateşli bir sevgilidir. Ona prensesmiş gibi davranın, daima pahalı hediyeler alın ve şık lokantalara götürün. Mutlu etmeyi başarırsanız o da sizi mutlu etmeye çalışır. Hayran olduğunuzu her fırsatta gösterin. Hata yapmamaya çalışın ve onun yanında kimseyle ilgilenmeyin.   

Ateşli bir sevgilidir

Ateşli bir sevgilidir

Bu burç kadınıyla birlikte olmak zordur. Çünkü inatçıdır. Eğer inadını yenmeyi başarırsanız onun kalbini fethetmişsiniz demektir. Koç kadını uzun ilişkiler yaşamak ister. Evlilik onun için önemlidir. Boşanmayı aklından bile geçirmez. Koç kadını sürekli ilgi bekler.  

Cinsellik olmazsa olmazıdır

Cinsellik olmazsa olmazıdır

Hayatta en çok kendine önem verir. Çalışkandır. Kıskançlığı dillere destandır ve bu huyundan vazgeçmez. Koç kadını, parayı sever ama kölesi olmaz. Dürüst ve güvenilirdir. Kararlıdır. Gülümsetmeyi başarırsanız sizi sever ve cinsellik olmazsa olmazıdır. Koç kadını hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli özellik hiçbir şey için kariyerinden vazgeçmemesidir.  

KOÇ ERKEĞİ

KOÇ ERKEĞİ

Samimi ve enerjiktir   Koç erkeği güçlü ve enerjiktir. Daima yeni maceralara atılmak için hazırdır. Cana yakındır ve samimi davranışlarıyla ilgiyi üzerinde toplamayı başarır ama sınırları vardır. Beyefendidir ve girdiği her ortamda saygınlık uyandırır. Ev hayatında otoriteyi elinde tutmak ister. Huzuru evinde ve sevgilisinde arar. Başkalarının yardımına koşmaktan mutlu olur. Hayatın her alanından zevk almak ister. Nezaketiyle her kadının aklını çelebilir.  

Adı çapkına çıkmıştır ama...

Adı çapkına çıkmıştır ama...

Koç erkeğinin aşk uğruna yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Uyumlu ve bakımlı bir partner arar. Kadınları çok iyi tanıdığını iddia etse de ve çapkın diye adı çıksa da fazlasıyla duygusaldır. Gerçek aşkı bulduğunda ona teslim olur ve ömrünün sonuna kadar aynı kadını sevebilir. Evlilik ona uzak değildir. Evlilikte bazen çok bencil davranır, onun isteklerine karşı çıkarsınız kavgacı yönüyle tanışabilirsiniz. Koç erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız ona hayranlıkla bakmalı ve her zaman yaptıklarını övmelisiniz. Bakımlı kadınlardan hoşlanır. Çok sabırlıdır ama sinirlenirse dünyanın başınıza yıkıldığını düşünebilirsiniz.   

Cesur, dayanıklı ve sabırsızdır. Koç erkeğinin parası çok ama çok kıymetlidir. Fikirlerinin doğruluğundan şüphe etmez. Lider ruhludur. Uzun aşka inanan biri değildir ama aşk onun olmazsa olmazıdır. Hayallerinden asla vazgeçmez ve detaylarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Yarın: Boğa kadını ve erkeği…  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nelere dikkat etmeli?: 'Eyvah sevgilimin ailesiyle tanışacağım'