Sevgilini burcuna göre seç: Yengeç Burcu

12 Burç üzerinden, her birinin uyumunu, reaksiyonlarını, iyi ve kötü tarafları ile uyulması gereken tavsiyeleri günümüz ilişkilerine de dayandırarak, sizler için hazırladık! İşte günün burcu: Yengeç Burcu.

07 Ocak 2017, Cumartesi 10:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
YENGEÇ

YENGEÇ

22 Haziran - 22 Temmuz   Yönetici gezegeni: Ay   Elementi: Su   Niteliği: Öncü   Rengi: Gümüşi gri, mavi tonları   Taşı: İnci  

YENGEÇ KADINI

YENGEÇ KADINI

Kararlı ve inatçıdır   Yengeç kadını, nazik ve hoş sohbettir. Öyle güzel konuşur ki ona hemen hayran kalırsınız. İlgilidir, sıcaktır. Sevecenliğiyle erkeklerin kalbini çalabilir. Çok romantik bir kadındır. Düzenli bir hayatı sevdiği için uzun süreli ilişkilerden hoşlanır. Samimiyetsizliğe tahammülü yoktur. Rol yapan herkesten nefret eder. İnce düşünceli ve son derece kararlı bir kadındır. İnatçıdır, dediği dediktir. Bu nedenle bazen sevgilisini çok şaşırtabilir. Çok sevilmek ister, macera arayana biri değildir.    

MANTIKLI VE CÖMERT

MANTIKLI VE CÖMERT

Hoşlandığı erkeğe karşı duygularını ifade etmekten kaçmaz. Temiz, zevkli ve tarzı olan erkeklerden hoşlanır. Bu burç kadını kendini erkeğinin kolları altında güvende hisseder. Ona sık sık sevdiğinizi söylemelisiniz. Romantik bir erkekseniz daima şansınız var demektir. Bir kere severse kimseye dönüp bakmaz. Parasının kıymetini bilen bir sevgiliyle mutluluğu yakalar. Çünkü Yengeç kadını her zaman hislerine göre davranır. Endişeli olduğu için mantıklı, cömert, maddi durumu iyi, onu sürekli göklere çıkartacak bir erkekle hayat boyu bir arada kalabilir. Kıskanç olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve terk edilmek istemiyorsanız onu üzmeyin.  

ELEŞTİRİLMEYE DAYANAMAZ

ELEŞTİRİLMEYE DAYANAMAZ

Samimiyete çok önem verir. Mesafeyi korumayı sever. İnce düşüncelidir. Beğenilmek hoşuna gider. Eleştirilmeye dayanamaz. Sürprizlerden hiç hoşlanmaz. Çalışmak onu çok mutlu etmez. Hafızası güçlüdür, hiçbir şeyi unutmaz  

YENGEÇ ERKEĞİ

YENGEÇ ERKEĞİ

Kıskançlığı sizi yorabilir   Yengeç erkeği nazik, titiz ve meraklıdır. Öyle dikkatlidir ki söyledikleriyle sizi şaşırtabilir. Şefkatli bir erkektir, sabrı sonsuzdur. Duygularını ifade etmekte güçlük çeker.   İnadı inattır, boş yere onunla savaşmayın. Romantizm ve duygusallık onun için çok önemlidir. Hayal gücü kuvvetlidir. Yeniliklerden hiç hoşlanmaz. Kıskanç bir erkektir, sevdiklerini her zaman kıskanır. İlginin her zaman üzerinde olmasına bayılır. Eleştirilmekten hoşlanmaz ve kendisi çevresindekileri acımasızca eleştirir. Sezgileri çok kuvvetlidir.   

BAKIMLI, ŞIK VE GÜÇLÜ BİR KADINLA BİRLİKTE OLMAK İSTER

BAKIMLI, ŞIK VE GÜÇLÜ BİR KADINLA BİRLİKTE OLMAK İSTER

Yengeç erkeği kadınsız yaşayamaz. Macera sevmez, her zaman uzun ilişkilerin peşinde koşar. Sağlam, yıllar boyu sürecek ilişki yaşamak ister. Bu burç erkeğiyle birlikteyseniz terk edilmekten korkmanıza gerek yok. Birlikte olduğu kadını kıskanır ama bunu abartmaz. Yengeç erkeği birlikte olacağı kadını yönetmek, yönlendirmek ister. Bir kadında aradığı tek şey huzurdur. Yalana tahammülü yoktur. Bakımlı, keyifli, ayakları üzerinde duran, evine bağlı, dürüst ve neşeli bir kadınla yaşamak ister. Biraz huysuz ve alıngan olduğunu unutmayın. Onu kırmamak için elinizden geleni yapın. Yengeç erkeği zor kadınlara aşık olur, onları elde etmek için çaba harcamaktan kaçınmaz.

AŞK PEŞİNDE KOŞMAKTAN KORKMAZ

AŞK PEŞİNDE KOŞMAKTAN KORKMAZ

Duygusaldır ama göstermez istemez. Çabuk sinirlenmez. Paraya çok önem verir. Yatırım yapmak ilk hedefidir. Bakımlı ve güçlü kadın sever. Lider ruhludur. Aşk peşinde koşmaktan korkmaz. Çok çalışkandır. Yalnızlıktan hiç hoşlanmaz.         Yarın: Aslan Kadını Ve Aslan Erkeği        

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burçlara göre seyahat rehberi: Nereye gitmelisiniz?