Sevgilinin eski sevgilisiyle başa çıkma rehberi

Partneriniz önceki ilişkisini arkadaşça bitirmişse, eski sevgilisiyle bağını koparmamış olabilir. Eski sevgililer çoğu kişinin canını sıkan bir durum ve partneriniz hala onunla konuşmaya devam ediyorsa, bu durumla başa çıkmak biraz zorlaşabilir. Ancak şunu unutmayın, partnerinizin eski sevgilisiyle karşı karşıya kalmak zorunda değilsiniz! İşte size sevgilinizin eski sevgilisiyle başa çıkmanıza yardımcı olacak birkaç öneri...

25 Mayıs 2021, Salı 11:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- VARSAYIMLAR ÜZERİNE HAREKET ETMEYİN

1- VARSAYIMLAR ÜZERİNE HAREKET ETMEYİN

Sevgiliniz eski sevgilisiyle hala iletişim halindeyse, bu durumda genellikle en kötü senaryoyu aklımıza getiririz. Harekete geçmeden önce durumu değerlendirin. Ne zaman ve nasıl ayrıldıklarını öğrenmeye çalışın.

2- PARTNERİNİZİN DURUMU

Partneriniz eski sevgilisiyle iletişimde kalmasını nasıl değerlendiriyor. Eğer isteksiz görünüyorsa sorun yoktur. Ancak eski sevgilisiyle konuşurken çok eğleniyorsa, konuşmak için bahane arıyorsa işte o zaman büyük bir sorun vardır.

2- SEVGİLİNİZLE KONUŞUN

2- SEVGİLİNİZLE KONUŞUN

Durumları değerlendirdiniz, gözlem yaptınız, şimdi sıra sevgilinizle konuşmakta...

Ona neden rahatsız olduğunuzu anlatın. Eğer duygularınızı önemsiyorsa davranışlarını düzeltecektir, aşırı tepki veriyor ve sizin yanlış düşündüğünüzü söylüyorsa, ilişkinizi yeniden gözden geçirin.

3- KÖTÜ OLMAYIN

Sevgilinizin eski sevgilisine karşı kaba olmayın. Bu olayı daha da büyütür ve partnerinizin onun tarafını tutmasına sebep olabilir.

4- SEVGİLİNİZLE KENDİNİZ KONUŞUN

4- SEVGİLİNİZLE KENDİNİZ KONUŞUN

Sevgilinizle bu durumu konuşmak için uygun bir an kollayın. Ona neler hissettiğinizi açıklayın ve araya mesafe koyması için ikna etmeye çalışın. Bu konuşmayı olabildiğince olaysız bir şekilde yapmaya çalışın.


5- İLİŞKİYİ GÖZDEN GEÇİRİN

5- İLİŞKİYİ GÖZDEN GEÇİRİN

Tüm adımları attınız ancak yine de bir sonuç alamadınız mı? O halde bu ilişkiyi enine boyuna ele almanızın vakti geldi. İlişkiye üçüncü bir kişinin dahil olması, sizin açınızdan pek kabul edilir bir şey olmayabilir. Bu şekilde devam edip edemeyeceğinize karar verin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Araştırma sonuçlandı: Genç erkeklerle çıkan kadınlar daha mutlu