Sevgilinizin sizi özlemesini sağlamanın 8 yolu

Sevgiliniz size hiç sizi özlediğini söylemiyor mu? Bazen partnerimizle özellikle çok zaman geçirdiğimizde bir 'özledim' kelimesine hasret kalırız. Yan yana olmasak bile cep telefonu aracılığıyla hiç ayrı kalmamak, ilişkinin 'özlem dinamiklerine' hasar verebilir? Peki sizi özlemesini nasıl sağlayabilirsiniz? İşte sevgilinizin sizi özlemesini sağlamanın 8 yolu!

29 Mayıs 2020, Cuma 13:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Her zaman uygun durumda olmayın

Her zaman uygun durumda olmayın

Birine aşık olduğunuzda tüm zamanınızı onunla değerlendirmek istemek çok normal. Ama özlem duygusunu açığa çıkarmak için bazen onunla birlikte olmadığınız zamanları da yaratmak gerekir. Ona her sürekli tüm zamanınızı ayırmak zorunda değilsiniz. Onunla zaman geçirmek için sürekli 'müsait' olursanız sizi özlemesine fırsat vermezseniz. Kendinize bir yer açın ve ara ara ondan uzakta zaman geçirin. 

Arkadaşlarınızla da takılın

Arkadaşlarınızla da takılın

Arkadaşlarınızdan sık sık 'sevgili yaptın/evlendin bizi unuttun' sitemini duyuyor musunuz? Belki de haklılar. Acaba gerçekten onlara zaman ayırmıyor olabilir misiniz? Hem ondan ayrı geçirdiğiniz birkaç gün için o da siz iyi vakit geçiriyorsunuz sevinecek. Belki size imrenecek ve o sizin hiç sevmediği arkadaşlarınıza katılmak isteyecek. Böylelikle partnerinizle arkadaşlarınızı da kaynaştırabilirsiniz. 

Sosyal medyayı etkili kullanın

Sosyal medyayı etkili kullanın

Eğer sizi özlemesini sağlamak istiyorsanız sosyal medyayı kendi avantajınıza kullanın. Sosyal medya hesaplarınızı aktif ve güncel tutun. Sizin sosyal medya kullanırkekn eğlendiğinizi ve yaratıcı olduğunuzu görsün. Öğle arasında sizin paylaştığınız bir story'e gülümsesin. Böylelikle ilk flört günlerinize geri dönebilir, paylaşımlarınıza etkileşim vermesini de sağlayabilirsiniz. 

Mesajlarına anında dönmek zorunda değilsiniz

Mesajlarına anında dönmek zorunda değilsiniz

Bilinçli olarak mesajlarına ve aramalarına geç dönün demiyoruz elbette, ama 'belki arar, belki mesaj atar' diye telefonunuzu yanınızdan ayırmamazlık etmeyin. Telefonu biraz uzağa koyun ve mesajını denk geldiğinizde açın. Sizden hemen cevap alamayacağını bilsin. 

Sizi ona hatırlatacak bir kokunuz olsun

Sizi ona hatırlatacak bir kokunuz olsun

Onunla her buluşmanızda sizin imza kokunuzu sıkın. Yavaş yavaş bu kokuyu her duyduğunda aklınıza siz geleceksiniz, sizi özlediğinde burnunda bu koku tütecek. Yani ona sizi hatırlatacak somut bir şeyler verin. Parfüm, vücut losyonu ve vücut spreyinizin aynı koku olmasına özen göstererek vücut kokunuzun bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. Omzuna başınızı koyduğunuzda kazağında kokunuz kalsın. Benzer her kokuyu aldığında sizi hatırlayacak, belki o kazağını yıkamayacak. 


Tatlı, sevecen ve şefkatli olun

Tatlı, sevecen ve şefkatli olun

Zaten kendisini sevmeyen, hoşlanmadığı biri olduğu için size geldi. Hayatında bir önceki insandan ayrılmasına neden olan hiçbir davranışı sergilemeyin. Size her geldiğinde güleryüzle karşılacağın bilsin. Kim asık suratlı ve kaba birinin peşinden koşar ki. Yalnız bunu yaparken samimi olun. Eğer dırdırcı ve asık suratlı birini istese ilişki içine girmez.

Bağımsız olun

Bağımsız olun

Sinemaya birlikte gitmek ya da alışverişe birlikte çıkmak zorunda değilsiniz. Sizin bağımsız ruhunuzun, onsuz var olduğunuzun farkında olsun. Ayrı ve bağımsız geçireceğiniz her dakika sizi biraz daha özlemesini sağlayacak. 

Her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz

Her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz

Günün ilk telefon konuşmasında olan biten varsa tek tek anlatmak zorunda değilsiniz. Bırakın merak etsin, "Cevap beklediğin bir yer vardı, ne oldu o iş diye sorsun" her şeyi tek tek dökülürseniz sizi merak etmesine ve özlemesine fırsat bırakmazsınız. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prens Harry ve Meghan Markle'ın aşk kronolojisi