Sevgilisine servet harcıyor

Başarılı oyuncu Leonardo DiCaprio, sevgilisi Blake Lively'yi mutlu etmek için kesenin ağzını açtı

08 Haziran 2011, Çarşamba 15:59 Son Güncelleme:
A A
Sevgilisine servet harcıyor

Seksi model Bar Refaeli'den ayrıldıktan hemen sonra genç yıldız Blake Lively'yle ilişkiye başlayan başarılı oyuncu  Leonardo Di Caprio, sevgilisi için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

 Ünlü çift, Cannes Film Festivali sonrası Fransa' da kalıp tatile devam etti. Cannes'da 37 yaşındaki Di Caprio, Lively'yle geceliği 5 bin dolarlık bir süitte kaldı.

Her gece odada sevgilisine şampanya ısmarlayan oyuncu, Lively'ye çiçeklerle de sürpriz yaptı.
 

BLAKE'LE ÇOK MUTLU

Fransa'nın en ünlü restoranlarından birinde Lively'yle yemek yiyen Di Caprio, 500 dolar hesap ödedi. Buradan İtalya'ya geçen çift, 52 milyon dolarlık bir yatta iki gece kaldı.

Sevgilisine pahalı hediyelerle sürpriz yapan yakışıklı oyuncu, Lively'yi mutlu etmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Yakışıklı oyuncuyla çok mutlu olan Lively'nin ailesi de Di Caprio'yu seviyor. Yakın çevresi, Di Caprio'nun hayatı boyunca hiç bu kadar mutlu olmadığını söyledi.
 

ARKADAŞLARI BİLİYOR

Henüz ilişkilerini açıklamayan Blake Lively ile  Leonardo DiCaprio’nun birlikteliklerini sadece yakın çevresi biliyor. Arkadaş çevresinden destek gören ünlü çift, aynı evde uzun bir süre yaşamayı planlamıyor.


GAZETEPORT

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mahkemeler sıkı durun! Kim Kardashian firma kurup staj yapacak