Sevgilisinin yüzünü tam 21 kez ısırdı

İngiltere'de 27 yaşındaki bir adam, kıskançlık nedeniyle kız arkadaşının yüzünü tam 21 yerinden ısırdı. Korku film sahnelerini aratmayan olay sonrası travma yaşayan kadın, psikolojik tedavi görüyor

09 Aralık 2016, Cuma 08:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere'nin Yeovil kenti, korku filmlerini aratmayacak bir olayla gündeme geldi.

25 yaşındaki Melody Moon, 27 yaşındaki sevgiliisi Jamie Mitchell'den kendisine şiddet gösterdiği ve aşırı derecede kıskanç olduğu için yollarını ayırdı.

Ancak durumu kabullenmeyen Jamie, sevgilisinden bir şans daha istemek için buluşma teklif etti. Israrlara dayanamayan Melody, eski sevgilisiyle buluşmayı kabul ederken, başına geleceklerden habersizdi...

"Öleceksin!"

"Öleceksin!"

Apar topar kız arkadaşının evine gelen Jamie, aniden Melody'nin boğazına yapıştı ve eski sevgilisini yumruklamaya başladı. Dehşeti yaşayan genç kadın kendini kurtarmaya çalışsa da başarılı olamadı.

27 yaşındaki Jamie, "Öleceksin" diye tehdit ettiği kız arkadaşını kanepeye fırlattıktan sonra yüzünü ısırmaya başladı. Yanakları, dudakları ve kulakları dahil her yeri ısırılan genç kız kaçmaya çalışsa da malesef başarılı olamadı.

Gördüğü şiddetin ardından sağ gözünde ciddi yaralanmalar oluşan Melody'nin burnu ve çene kemiği kırıldı.

"Başkaları seni beğenemez"

"Başkaları seni beğenemez"

Yaşananların ardından polise başvuran genç kadın, eski sevgilisinin kendisini yemeğe çalıştığını belirtti.

Psikolojik sorunları olan Jamie Mitchell'in "başka kimse seni beğenemez" dedikten sonra suratının 21 yerini ısırdığı kaydedildi.

Polise ifade veren Melody, "Aynaya baktığımda Jamie'nin haklı olduğunu fark ettim. Gerçekten bana kimse bakmayacaktı. Çünkü bir canavara benziyordum." dedi.

Post-travmatik stres bozukluğu tanısı konulan Melody'nin psikolojik tedavisi halen sürüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uzmanlar sıraladı: Bu 7 belirtiyi yaşadıysanız corona virüsü atlatmış olabilirsiniz