Sevilay'ı öldürüp duvara kanıyla yazı yazan katilin görüntüleri ortaya çıktı

Sevilay'ı öldürüp duvara kanıyla yazı yazan katilin görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Gaziosmanpaşa'da 18 yaşındaki Sevilay Kaya'yı bıçakla öldürüp duvara "İhanetin bedeli ölümdür" yazan katil Vüsal Oruçov'un olay yerinden kaçtığı anların kamera görüntüsü ortaya çıktı.

08 Eylül 2020, Salı 16:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gaziosmanpaşa'da birlikte yaşadığı 18 yaşındaki Sevilay Kaya'yı bıçakla boğazını keserek öldüren dini nikahlı eşi Vüsal Oruçov'un olay yerinden çıkarken güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.Olay, 5 Eylül'de Merkez Mahallesi Aldemir Sokak'ta bulunan bir binada meydana geldi. İddiaya göre, Vüsal Oruçov kendisini aldattığını iddia ettiği eşi Sevilay Kaya ile tartışmaya başladı. Oruçov daha sonra eline aldığı bıçakla Kaya'ya saldırdı.

Boğazını kesip binadan çıktı 

Kaya'nın boğazını kesen Oruçov bir süre daha evde durduktan sonra binadan çıkarak uzaklaştı. Komşularının haber vermesiyle olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin, yaptığı kontrolde Kaya'nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Kameralar kaçış anını kaydetti 

Sevilay Kaya'yı öldüren Vüsal Oruçov'un olay yerinden kaçarken güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Kaya'yı öldürdüğü binanın kapısından çıkan Vüsal Oruçov'un, olay yerinden yaya olarak uzaklaştığı görülüyor.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fedakar doktor, MS hastası olmasına rağmen yüzlerce corona hastasını tedavi etti