Sevimsiz insanlarla evlenmiş 5 sevimli ünlü

Aşkın gözü kördür; hatta bazen sağır, dilsiz ve reddedilemez... Eğer bu söz gerçekten doğru olmasaydı, az sonra göreceğiniz ünlü isimler de, böyle sevimsiz insanlarla evlenmezdi. Ünlüler dünyasında öyle birliktelikler yaşanıyor ki, bunu açıklayabilmenin tek yolu, aşkın gözünün kör olduğuna inanmak. İşte fotoğraflarına bakarken bile "Sebebi neydi ki" diyeceğiniz, bir süreliğine bile olsa sevimsiz insanlarla dünyaevine girmiş 5 ünlü!

06 Ekim 2017, Cuma 10:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Amy Winehouse

Amy Winehouse

Amy Winehouse'un 2011'deki ölümünden önce kocası Blake Fielder'le sıkıntılı bir ilişkisi vardı.

Amy, 2007'de Fielder'le evlendikten sonra alkol ve uyuşturucu bağımlılığına yakalandı. Ama Fielder, Amy ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmediğini defalarca dile getirdi.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'in ilk kocası Ojani Noa, muhtemelen o yıllarda hoş bir adama benziyordu ama boşandıktan ve Lopez ünlü olduktan sonra, onun özel anlarının bulunduğu kasetleri satmaya çalıştı.

Ardından evliliklerini anlatan bir kitap yayınlamaya çalıştı. Lopez, yıllarca bu gibi sıkıntılarla uğraştı ve Noa'ya bunun için defalarca dava açarak ciddi paralar ödemek zorunda kaldı.

Mariah Carey

Mariah Carey

Mariah Carey, ilk evliliğini Amerikalı müzik yapımcısı Tommy Mottola ile yapmıştı. Haklarında çıkan haberlere göre Mottola, Carey'ye sürekli olarak karışıyor, hatta evde bile yalnız kalmasına izin vermeyerek 7/24 güvenlik görevlileri tarafından takip ettiriyordu. Ayrıca Carey'nin hayatını dikte ediyor ve ne zaman oturması gerektiğine kadar müdahale ediyordu. 

Çift boşandıktan sonra, Mottola ona karşı herhangi bir küfürlü davranışta bulunmadığını söylese de, yine de Carey'den "İyi niyetime rağmen onda ve en önemlisi de iki çocuğumda bıraktığım yaralar ve acılar için özür dilerim" diyerek af diledi.

Sandra Bullock

Sandra Bullock

Dünyaca tanınan ve sevilen bir aktris olan Sandra Bullock, bir zamanlar Jesse James ile evliydi. Zaman içinde basına Jesse James'in onu aldattığıyla ilgili birçok haber yansıdı. Ardından kendisinin bir Nazi sempatizanı olduğunu ortaya koyan bazı fotoğraflar yayınlandı. 

Sandra Bullock ise bunun üzerine, "Bu fotoğraf beni şaşırttı ve üzdü. Bu çok aptalca ve cahilce. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, Nazi gibi şeylerin hayatımda yeri yok" şeklinde bir açıklama yaptı.

Paul McCartney

Paul McCartney

Paul McCartney'nin Heather Mills ile olan evliliği, boşanana kadar o kadar da korkunç görünmüyordu. Çift Mart 2008'de boşanana dek, 4 yıl evli kaldı. 2008'de ise aralarında oldukça fırtınalı bir boşanma süreci yaşandı.

Ve sonuç olarak Mills, McCartney'den 48.6 milyon dolar tazminat almayı başardı. (Doğan Burda)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder