Sevinci yarım kaldı!

İngiltere kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmuyor. Dışarı verilen büyük ve mutlu aile imajına rağmen kapalı kapılar ardında sürekli sıkıntılar yaşanıyor. Bundan nasibini en son alan da Prenses Eugeine oldu...

20 Ekim 2018, Cumartesi 12:32 Son Güncelleme:
A A

İngiliz basınına yansıyan iddialara göre Kraliçe 2. Elizabetn ile Prens Philip'in ikinci çocuğu olan Prens Andrew'ın kızı Prenses Eugenie, düğününde büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Hem de bunun nedeni hiç beklemediği bir olaydı...

Geçtiğimiz yıllarda katıldığı kraliyet davetlerinde giyim tercihleri eleştirilen prenses kendi düğününde kuğular gibi zarif ve çok güzeldi.

Basında kendisinden övgü dolu bir şekilde bahsedileceğini düşünen ve düğününün de uzun süre gündemde kalacağına inanan prenses büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Yıllar sonra hayallerine kavuşan ve çok mutlu olan prensesi bu mutlu gününde üzen olay Meghan Markle'ın hamileliğiydi. Meghan Markle ve Prens Harry bebek müjdesini aileye Prenses Eugenie'nin düğün günü vermeyi tercih ettiler.

Meghan Markle'ın hamileliği resmi olaraksa düğünden iki gün sonra duyuruldu. Tüm dünyanın sevinçle karşıladığı bu bebek haberi Prenses Eugenie'nin düğününün hemen üstüne gelmiş ve böylelikle gözler de bir anda Meghan Markle'a çevilmiş oldu.

Bu durumun çiçeği burnunda gelin prensesi çok üzdüğü ve Eugenie'nin ağzını bıçak açmadığı konuşuluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Belalı ilişki rehberi: Bu özellikleri görüyorsanız kaçın!