Şevval Şahin: Çocuk olmadıkça evliliğe gerek yok

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, önceki gün arkadaşlarıyla birlikte Bebek'te bir mekandaydı. Çift, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

14 Nisan 2021, Çarşamba 09:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendisinden 11 yaş büyük Yiğit Marcus Aral ile ilişkilerinin güzel gittiğini söyleyen Şevval Şahin, "Çok güzel gidiyor, her şey yolunda çok şükür" ifadelerini kullandı.


Sosyal medyada çok zayıf olması eleştirilen tescilli güzel, "İstesem de kilo alamıyorum arkadaşlar. Benim bünyem belli, kendimi böyle seviyorum. Kilo alma gibi amacım yok" şeklinde konuştu.


'ZATEN BERABER YAŞIYORUZ'

'ZATEN BERABER YAŞIYORUZ'

Muhabirlerin evlilik sorularına Aral, "Zaten beraber yaşıyoruz ama çocuk olmadıkça bence evliliğe çok fazla gerek yok, sonuçta ciddiyiz. Kafada anlaştıktan sonra kağıtta bir imzanın nedeni yok" yanıtını verdi.


Şevval Şahin ise 'evlilik' sorusu üzerine "Daha 21 yaşındayım, hayatta öyle şeyler düşünmem. Şu an böyle bir düşüncem yok" açıklamasını yaptı.

"Sevgilimin malıyım" yazan tişört giyen Şeyma Subaşı, katıldığı bir televizyon programında, "Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani" demişti.


'ŞEYMA İLE İLGİLİ DÜŞÜNCEM YOK'

'ŞEYMA İLE İLGİLİ DÜŞÜNCEM YOK'

Muhabirlerin, "Şeyma Hanım'ın açıklamasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?" sorusunu ünlü model, "Hiçbir şey düşünmüyorum, onunla ilgili bir düşüncem yok" şeklinde cevapladı.


MASKE TAKMADI!

MASKE TAKMADI!

Basın mensuplarına poz veren Yiğit Marcus Aral'ın, sevgilisi Şevval Şahin'in "Maskeni tak" şeklindeki uyarısına aldırış etmediği görüldü.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cansel Elçin'den itiraf!