Şevval Şahin daha fazla dayanamadı: Bıktım, yoruldum

Sosyal medya paylaşımları, söylediği sözler ve gözler önüne serdiği hayatıyla dikkatleri üzerine çıkan Miss Turkey 2018 Güzeli Şevval Şahin, beyaz tulumuyla verdiği pozları paylaştı. Paylaşımına yorum yağan ünlü model, fiziğiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi.

26 Nisan 2021, Pazartesi 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile yazı Türkiye'de geçiren Şevval Şahin, yaptığı açıklamalar ve koronavirüse rağmen katıldığı partilerle tepki alınca Londra'ya gitmiş; buradan bir hafta sonra da Maimi'ye ve Endonezya'ya geçmişti. Aylarca Endonezya’nın Bali adasında denizin güneşin tadını çıkaran ikili kısa süre önce İstanbul’a dönmüştü.

Ardından sevgilisi ile soluğu Erciyes'te alan Şevval Şahin, bu kez de Bodrum'a gitti. Beyaz tulumuyla poz veren model, sosyal medya hesabından paylaştığı kareye, “Özlemişim” notunu düştü.


Şahin’e sevenleri, “İyice zayıflamışsın, bir deri bir kemik kalmışsın”, “Vücut deyince bir sen”, “Acil kilo alman lazım, olmaz böyle!” ve “Biraz et ye” gibi yorumlar yaptı. Zaman zaman bu tarz yorumlara maruz kalan tescilli güzel, yayınladığı fotoğrafa yazdığı not ile sessizliğini bozdu.


Şahin, paylaşımında, "Hayır size anormal geldiği için kilo almayacağım. Sizin saçma yorumlarınız ve mesajlarınızdan bir tık bıktım diyebilirim. Yorum silip 'block etmek'ten de (engellemekten) çok sıkıldım. Siz hangi kiloda mutluysanız öyle olun. Başkalarının kilosuna karışmak ne? Sanki sosyal medyada ideal güzellik kavramı yokmuş gibi bir de kadınlardan hala body shaming (vücudu aşağılama) / cyber bullying (siber zorbalık) görmek üzücü. Hem equality (eşitlik) diyorsunuz, hem de Instagram'da popüler hesapları yargılamaktan çekinmiyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Ünlü model, sözlerine; "Yazık! Beni Şevval yapan da size göre 'anormal' olan vücudum. Yes, I'm an Avatar and I love it! (Evet, Avatar'ım ve bunu seviyorum) Tabi ki her zaman pozitif mesaj atanları da görüyorum hep. Unuttuğumu sanmayın!" diye devam etti.

Şevval Şahin, önceki gün sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Ünlü çiftten yatırım uzmanı, Geçtiğimiz hafta söylediği "Çocuk olmadıkça evliliğe fazla gerek yok" açıklamasının yanlış anlaşıldığını belirtti.

Yiğit Marcus Aral, "Evliliğe tamamen karşı değilim. Aile baskısı olmadığı için biz de kendimizi zorunlu hissetmiyoruz, sonuçta modern insanlarız" şeklinde konuştu. "Ailelerimizden yana bir sıkıntı yok. Ama yine de her şeyin hayırlısı" diyen 32 yaşındaki Aral, "Çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna da yanıt verdi.

Aral, "İkimiz de daha çok genciz. Böyle bir düşüncemiz henüz yok. Dünyanın durumu da, Covid-19 malum. Çocuk yapması kolay ama büyütmesi zor aslında" diye konuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (26 Nisan 2021)