Şevval Sam: Bir aileye bir efsane yeter

Şevval Sam, Beşiktaş’ın ‘Sarı Fırtına’sı eski eşi Metin Tekin ve oyuncu olan oğulları Tarık Emir hakkında konuştu: “Oğlum babasının kopyası gibi. Benzerlik ötesi bir durum! Ama hamileyken futbolcu olmasın diye çok dua ettim, kabul oldu. Bir aileye bir efsane yeter. Tarık Emir babası ile değil, benim ile rekabet etsin, daha kolay.”

06 Kasım 2021, Cumartesi 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı-oyuncu Şevval Sam geçtiğimiz akşam Cihangir Demeti’deydi. Eski eşi Metin Tekin’den olan, ‘Sadakatsiz’de ‘Selçuk’u canlandıran oğlu Tarık Emir ve yakın arkadaşlarının kendisi için düzenlediği erken doğum günü kutlamasına katıldı.

48 yaşına basan Şevval Sam “Aslında böyle özel günleri sevmem, sıkılırım. Bana kalsa kutlama yapmayacaktım. Sürpriz oldu” dedi.

Ardından söz, oğlu ile eski eşinin müthiş benzerliğine geldi. Şevval Sam, "Bu, benzerlik ötesi bir durum. Tarık Emir babasının fotokopisi! Hamilelik dönemimde ‘Futbolcu olmasın’ diye çok dua ettim. Çünkü babası bir efsane."

"E bir aileye de bir efsane yeter. Babasıyla rekabet etmesi zor, benimle kolay. Dualarım kabul oldu işte" diye konuştu. 

Tarık Emir de şunları söyledi: “Annem bana göre 26 yaşında. Çok güzel kadın maşallah. Bana ‘Babanın karbon kopyasısın’ diyor. Babamla gurur duyuyorum. Keşke onun kadar karizmatik ve yakışıklı olsam.”

Ali KESER

Metin Tekin

Metin Tekin

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Ünsal: Güzel giden bir ilişkim var ama benim ayaklarım yerden kesilmez, şuurumu yitirdiğim bir ilişki istemiyorum