Şevval Sam: Günde en az 30 kişi 'satıyor musunuz?' diye soruyordu

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, önceki gün Yeniköy’de mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. Şevval Sam, aracına bineceği sırada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

08 Mayıs 2021, Cumartesi 09:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Annesi Leman Sam'ın (69) kendine aldığı ilk arabasını kullanan Şevval Sam (47), üretici firmanın arabasını tekrardan alıp dizayn edeceğini açıkladı.

Ünlü oyuncu, "Beni son zamanlarda çok mutlu eden gelişme bu oldu. Çünkü 30 yıldır annem o arabayı kullanıyor. Bayandan az kullanılmış bir araba. Günde en az 30 kişi 'satıyor musunuz' diye soruyordu. Fakat hem hatıralarımızın olması, hem de klasik bir model olması itibariyle arabaya büyük bir hayranlık duyuyordum" şeklinde konuştu.

Benim ilk arabam da onun başka bir modeliydi. Kullanımı falan çok zevklidir, inanılmaz. O böyle satılabilecek bir araba değil. Herkese de güvenemezdim yaptırmak için. Çünkü başıma çok kötü hadiseler de geldi yaptırmak için. Başka araçlarımda içerisinden parça aldılar, sahte taktılar. 'Markanın kendisi kabul ederse onlar yaparlar' dedim. Bir araya gelip iş birliğine karar verdik.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, arabayı teslim ettiğini söyleyen Şevval Sam, "Kapanma bitsin, önümüzdeki günlerde serviste başlayacaklar. Bakalım ne zaman, belki sonbahara biter" ifadelerini kullandı.


Arabaları çok sevdiğini belirten oyuncu, "Aşırı lüks ve gösterişli arabadan ziyade karakteristik ve kendine has özelliği olan araçları seviyorum. Araç kullanmayı çok seviyorum. Bana triportör verin, onunla çok mutlu olurum. Araba kullanmak beni çok eğlendiriyor. Fena da kullanmam. Otomatik viteslerden çok manuelleri tercih ediyorum” dedi. Karavanı bulunan ünlü oyuncu, "Kapanma kararından dolayı arabayı annemin evinin önüne çekiyorum" şeklinde konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağla Şıkel sınırları zorluyor