Sex and the City'deki gibi giyinmek neden imkansız?

Sex and the City'i henüz izlemediyseniz, bir dizinin hayatınıza ne kadar nüfuz edebileceği konusunda henüz bir fikriniz yok demektir. Sex and the City izlerken dizideki ana karakterler gibi düşünmeye başladığızı hatta alışveriş alışkanlıklarınızın bile o yöne doğru evrildiğini fark edersiniz. Her gün topuklu ayakkabı giyen kadınlar, sırt çantasının bir ilkokul alışkanlığına dönüşmesi ve niceleri. Bugün, 6 maddede Sex and the City'deki gibi giyinmenin neden imkansız olduğuna bakacağız.

16 Mayıs 2020, Cumartesi 16:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İşe giderken clutch çanta mı? İmkansız!

İşe giderken clutch çanta mı? İmkansız!

Sex and the City'deki kadınları incelediğinizde hepsinin koltuk altında birer küçük clutch çanta görürsünüz. Peki gerçek hayatta işe ve okula giderken ne kadar mümkün clutch çanta? Hatta çoğumuz tek bir ısrt çantasına takılı kalıp haftanın 4 günü onu takmıyor muyuz? En rahatı neyse o. Yani clutch çanta hepimiz için düğün, dernek ya da özel gün çantası olarak kalacak.  7/24 topuklu ayakkabı

7/24 topuklu ayakkabı

Bütün dünya Carrie, Charlotte, Miranda ve Samantha'nın topuklu ayakkabıları çok sevdiğini bilir. Ama sizce de diğer seçenekleri de değerlendirmekte yarar yok mu? Neden spor ayakkabı ve sandalet rahatlığını bir denemiyorsunuz?

Maaş yeter mi?

Maaş yeter mi?

Carrie büyük bir firmada yönetici ya da bir yatırımcı olsa, evet, çılgınlar gibi alışveriş yapmasında bir gariplik olmazdı. Ama Carrie alt tarafı bir gazetede köşe yazarı değil mi? Carrie'nin bu hızda alışveriş yapabilmesi için durmaksızın indirim kovalaması lazım.

Miranda'nın avukat look'u

Miranda'nın avukat look'u

Sex and the City'i izleyenler bilir. Miranda dizi boyunca küçücük takım elbiseler ve kötü saç kesimmleriyle gezdi. Gerçekten bunu yapmak zorunda mıydı? Samantha, Carrie ve Charlotte gibi arkadaşları varken, bir insanın bu kadar kötü giyinmesi mümkün mü?

Ah o crop-toplar

Ah o crop-toplar

Dizinin tüm sezonları boyunca herkes sürekli crop-top giydi. Şu an, günümüzde crop topları nereye gitsek giyiyoruz ancak dizinin çekildiği yıllar için bu pek inandırıcı olmuyor.

Gerçekçi olmayan ayakkabı seçimleri

Gerçekçi olmayan ayakkabı seçimleri

İlk maddede tüm kadınların 7/24 sürekli topuklu ayakkabı giydiğinden bahsetmiştik. Ama bu ayakkabı seçimleri öyle bir boyuta ulaşıyor ki karda kışta sürekli topuklu ayakkabı giyme durumu hasıl oluyor. Carrie kadar ayakkabılarını çok seven bir kadının en azından onları yağmurdan korumasını beklersiniz değil mi?


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 90'lara dönmek için giyilecek 5 parça