Seyhan Belediyesi, Kuruluşlar Ligi’ne renk kattı

Seyhan Belediyesi, Kuruluşlar Ligi’ne renk kattı

Seyhan Belediyesi, Kuruluşlar Ligi’ne renk kattı

19 Aralık 2019, Perşembe 15:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- MASA Tenisi Kuruluşlar Ligi’nde ilk kez mücadele eden Seyhan Belediyesi, 18 takımın yer aldığı ligde bir galibiyet, bir mağlubiyet aldı. Kadrosuda Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da yer aldı.
Masa Tenisi Kuruluşlar Liginde yer almaktan mutlu olduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı  Akif Kemal Akay, "Güzel bir organizasyon. İlgi de büyük. Zevkli ve çekişmeli maçlar yaşanıyor. İlk maçımızı da kazanma başarısı gösterdik. Takım olarak lige renk katıp başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Ligde mücadele eden 18 kuruluşumuza da başarılar diliyorum” dedi.

'MASA TENİSİ SPORUNU ÖNEMSİYORUZ'
Masa Tenisi sporuna büyük önem verdiklerinin de belirten Başkan Akay, konuşmasını şöyle tamamladı: "Seyhan Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alıp desteğimizi esirgemeyeceğimizi ifade etmekteyiz. Bu spor branşımızın daha yaygınlaşması adına imkanlarımız dahilinde üzerimize düşeni yerine getireceğimizin bilinmesini istiyorum. Sportif anlamda da ilçemize güzel hizmetlerde bulunmaya devam edeceğiz.”

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seyhan'da parklar ve spor tesisleri tam kapanma sonrasına hazırlanıyor