Seyhan Belediyesi'nde promosyon sevinci

Seyhan Belediyesi'nde promosyon sevinci

Seyhan Belediyesi'nde promosyon sevinci

10 Haziran 2021, Perşembe 11:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)-SEYHAN Belediyesi çalışanlarının heyecanla beklediği banka promosyonu ihalesi sonuçlandı. Seyhan İmar A.Ş. bünyesindeki belediye çalışanlarının her birine 3 bin 500 TL promosyon bedeli tek seferde ödenecek. 
Seyhan Belediyesi çalışanlarının beklediği banka promosyonu ihalesi sonuçlandı. İhalede Seyhan İmar A.Ş. bünyesindeki belediye çalışanlarının banka promosyonu ihalesi her işçi için 3 bin 425 TL ile sonuçlanırken, Başkan Akay’ın çabalarıyla bu rakam 3 bin 500 TL’ye yükseltildi.
Seyhan İmar A.Ş.’de yetkili sendika olan DİSK/Genel İş Adana Şube Başkanı Hüseyin Yaşar Gündoğdu ve yönetim kurulu ile iş yeri temsilcileri Başkan Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Seyhan İmar A.Ş. yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, sendika başkanı Gündoğdu, önceki aylarda imzalanan toplu iş sözleşmesinde Başkan Akay’ın emekten ve emekçiden yana tavrı sonucunda, çalışanların önemli kazanımlar elde ettiğini belirtti. Gündoğdu, banka promosyonu ihalesinde de aynı duruşundan dolayı Başkan Akay’a belediye çalışanları adına teşekkür etti.
‘HER ZAMAN EMEKTEN VE EMEKÇİDEN YANAYIZ’
Seyhan Belediyesi’nin tüm çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkan Akay, her zaman emekten ve emekçiden yana olduklarını yineledi. Akay, “Banka promosyonu ihalesinde de çalışanlarımızın en yüksek rakamı alabilmesini sağlamaya çalıştık. İhale en yüksek teklif olan işçi başına 3 bin 425 TL olarak sonuçlandı, girişimlerimizle bu rakam 3 bin 500 TL’ye yükseltildi. Seyhan İmar A.Ş. bünyesindeki çalışanlarımızın hepsine bu bedel tek seferde ödenecek. Özveriyle, Seyhan’a ve Seyhanlı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışan emekçilerimize hayırlı, uğurlu olsun. Güle güle harcasınlar” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adana'da kurbanlık fiyatları belirlendi