Seyhanlı kadın atletler finalde

Seyhanlı kadın atletler finalde

Seyhanlı kadın atletler finalde

21 Haziran 2021, Pazartesi 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- SEYHAN Belediyespor Kulübü, İzmir’de gerçekleşen 1'nci Lig müsabakalarında ilk sırada yer alarak finallere adını yazdırdı.

Spor Toto Edip Akarsu 1'nci Lig  atletizm müsabakaları geçtiğimiz hafta sonu İzmir Seha Aksoy Atletizm Pisti’nde gerçekleşti. Adana'yı temsil eden tek kulüp olan Seyhan Belediyespor, kadınlarda genel toplamda 188 puan toplayarak büyük bir farkla ilk sırada yer alıp küçümsenmeyecek bir başarının daha altına imza attı.

Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif Kemal Akay, “Atletizm sporuna verdiğimiz önemin karşılığını almak bizleri son derece mutlu etmektedir. 2021 yılına çok hızlı bir giriş yaptık. Kadın atletizm takımımızı İzmir’de gerçekleşen Birinci Lig müsabakalarında güçlü rakipleri karşısında aldığı birincilikten dolayı kutluyorum. Ağustos ayında gerçekleşecek olan finallerde de başarılı olacaklarına canı gönülden inanıyorum” dedi.

21-22 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek final müsabakalarında, Adana Seyhan Belediyespor, Kocaeli Darıca  Belediyespor, Trabzon Karayolları, Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Mersin Amatör Atletizm, İzmit Belediyespor, Tokat Anadolu Gençlik, Eskişehir Sivrihisar Spor Kulübü sporcuları şampiyonluk için mücadele edecek.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Huzurevi sakinlerine sürpriz 'Babalar Günü' kutlaması