Şeyma Subaşı aşka geldi

Mısırlı sevgilisiyle yaşadığı çalkantılı ilişkisiyle sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde evlilik itirafıyla dikkat çekmişti. Şeyma Subaşı, şimdi ise aşka geldiği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

21 Eylül 2021, Salı 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir İspanya'nın Ibiza adasında sevgilisiyle tatil yapan Şeyma Subaşı, ardından Mohammed Alsaloussi ile birlikte Bodrum'a gelmişti. Subaşı, ailesi ve sevgilisiyle tekne turuna çıkmıştı.

Şeyma Subaşı, şimdi ise tekrar ABD’ye döndü. Sosyal medya sayfasından spor yaptığı anları sık sık paylaşan Şeyma Subaşı şimdi ise aşka geldi.

Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile samimi bir fotoğrafını sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu.

İşte Şeyma Subaşı'nın sevgilisiyle paylaştığı son kare...

Öte yandan Şeyma Subaşı, YouTube, sayfasından geçtiğimiz günlerde yaptığı evlilik açıklamasıyla çok konuşulmuştu.

ŞEYMA SUBAŞI EVLİLİK AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, şu ifadelere yer vermişti, “Düğünü önce Ibiza'da yapmayı düşünüyoruz. Ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldık. 

Mohammed Elsaloussi bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak' diyor, o yüzden heyecanlıyım”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Teoman'dan 'İki Çocuk' şarkısını ilk kez sahnede söyledi