Şeyma Subaşı: Aşka inanıyorum

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammad Alsaloussi ile romantik bir paylaşım daha yaptı. Instagram hesabından beraber fotoğraflarını paylaşan Subaşı, "Bu birinin yaşayabileceği en muhteşem duygu" ifadelerini kullandı.

23 Mart 2021, Salı 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram'da üç milyon takipçisi bulunan ünlü fenomen Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisine devam ediyor. Aşk dolu pozları ile gündemden düşmeyen ikili, yeni karelerini paylaştı.

Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara "Aşka gerçekten inanıyorum. Bir ruh eşine sahip olma hissi ve gerçekten ev diyebileceğiniz bir yer. Yara izlerini yok edebilen ve bunun yerine kalplerimizi neşeli anlarla doldurabilen sevginin gücüne inanıyorum."


"İşte bu yüzden aşka inanıyorum. Tek bir bakışın büyüsüne. Bu birinin yaşayabileceği en muhteşem duygu...Genç ve yaşlı sevgilim! (Genç olabilir ama yaşının çok ötesinde bilge. Çok olgun ama aynı zamanda komik ve enerji dolu. Gerçek bir erkek!) Seni çok seviyorum!" mesajını yazdı.

'PERİ MASALINA HOŞ GELDİNİZ'

'PERİ MASALINA HOŞ GELDİNİZ'

Şeyma Subaşı, sevgilisine doğum günü sürprizi yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşmış ve binlerce beğeni almıştı. Subaşı, karelerine "Herkesin gerçek aşk partnerini bulmasını diliyorum... Şeyma'nın peri masalına hoş geldiniz!" notunu düşmüştü.

ADINI DÖVME YAPTIRMIŞTI

ADINI DÖVME YAPTIRMIŞTI

Ünlü fenomen, Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımlarla yeni dövmesini takipçilerine göstermiş, sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin adını "Meedo" olarak koluna yazdırdığı ortaya çıkmıştı.

Mohammed Alsaloussi ile birlikteliğinin birinci ayını kutlayan Subaşı, gönderilerine, "Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim" mesajını yazmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Polat: Bir erkekten vazgeçince deli numarası yapıyorum