Şeyma Subaşı dövmesini gösterdi

İtalyan Dj Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, çıktığı tatiller ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak dövmesini gösterdiği bir fotoğraf paylaştı.

03 Ocak 2020, Cuma 14:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram hesabını aktif kullanan 29 yaşındaki Şeyma Subaşı, neredeyse ayın yarısını yurt dışı tatillerinde geçiriyor. Şu aralar Ibiza!da olan Subaşı, dövmesini gösterdiği bir pozunu paylaştı. Fotoğrafa da, "Güzellik, kendiniz olmaya karar verdiğiniz anda başlar" notunu düştü.

Subaşı'nın Instagram paylaşımı, yaklaşık 110 bin beğeni ve yüzlerce yorum aldı. Geçen günlerde Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın sunduğu ‘Magazin Noteri’ programına katılan Subaşı, "Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor" ifadelerini kullanmıştı.

Subaşı, "Attığım her adım haber oluyor. Aslında herkes kendine göre ne paylaşıyorsa ben de Instagram'da onu paylaşıyorum. Belki benimki bir tık da ilginç ve agresif geliyor. Bize uymuyor diye daha fazla haber yapılıyor. Yoksa herkes dans ediyor, herkes bardak tokuşturuyor ki ben fazla yapmıyorum. Benim paylaşımlarım tıklattırdığı için haber yapılıyor" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER "Yangın bölgesinde şov yapıyor" diyerek eleştiriliyordu! Sessizliğini bozdu