Şeyma Subaşı: İcranın bizimle alakası yok

Şeyma Subaşı: İcranın bizimle alakası yok

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşanma davasının hemen ardından soluğu Bebek'teki kafesinde aldı. Mekanında icra memurlarını görünce şoke olan Şeyma Subaşı, boşanma hakkındaki soruları da cevapsız bıraktı

28 Kasım 2018, Çarşamba 07:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı'yla 14 ay süren evliliği önceki gün 9 dakikada biten Şeyma Subaşı, boşanma davasının hemen ardından soluğu Bebek'teki kafesinde aldı. Mekanında icra memurlarını görünce şoke olan Şeyma Subaşı, boşanma hakkındaki soruları da cevapsız bıraktı.

İcra memurlarıyla konuşan Şeyma Subaşı, "Bizimle alakası yok. Bizden eski olan mal sahibiyle alakalı bir durum. Kim olduğunu bilmiyorum" dedi.

Ayşe Kucuroğlu'nun olduğunu muhabirler hatırlatınca, "Ayşe Kucuroğlu'nu tanırım, çok da severim. Onun olduğunu bilmiyordum" diye konuştu.

'BURASI BENİM İKİNCİ BEBEĞİM'

Yaşananların ardından keyfi yerinde görünen Şeyma Subaşı, “Melisa’nın karnı ağrıyormuş, o yüzden eve koşturmam lazım” diyerek aracıyla uzaklaştı. Mahkemenin ardından direkt mekana giden Şeyma Subaşı, "Burası benim ikinci bebeğim" diyerek sözlerini noktaladı. (Milliyet)


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emmy Rossum pandemiyi altı ay önce görmüş