Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin lüks araçlarını sergiledi

Yaptığı paylaşımlara adından söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Subaşı sevgilisinin lüks araçlarını paylaşınca olay oldu.

18 Ocak 2021, Pazartesi 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

DJ Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile birlikte çekilen pozlarını sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor.

Miami'den ev aldığını duyuran Subaşı, paylaşımlarında artık sevgilisini saklamıyor. Son olarak 30 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın lüks marka saati de dikkatlerden kaçmamıştı.


3 milyon 700 bin TL

3 milyon 700 bin TL

Subaşı'ya yaklaşık 3 milyon 700 bin TL değerindeki saati, Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin hediye ettiği iddia edilmişti.


Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı şimdi de sevgilisinin lüks araçlarını sergiledi. Subaşı'nın bu gösterişi eleştiri aldı.


Adı Chloe ile anıldı

Adı Chloe ile anıldı

Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olan, aynı zamanda yapımcılık ve DJ'lik de yapan Mohammed Al Saloussi'nin adı iki yıl önce İrlandalı model Chloe Loughnan ile anılmıştı.

Chloe, Serdar Ortaç'la evli olduğu 8 Nisan 2018'de mayo çekimleri için gittiği Miami'de Mohammed Al Saloussi ile çılgın partilere katılıp eğlenmişti. İkiliyi de Merve Şentürk tanıştırmıştı.


Üstsüz pozu olay oldu

Üstsüz pozu olay oldu

Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan Subaşı, Dominik, Karayipler ve Miami hattında günlerini geçiriyor. Sık sık paylaşım yapan Subaşı, son olarak üstsüz bir fotoğrafını paylaşmıştı.


Subaşı'nın ellerindeki deniz kabuklarıyla verdiği poz 100 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum almıştı. Bu yorumların bir kısmı da olumsuzdu.

Bir takipçisi, 30 yaşındaki sosyal medya fenomenine, "Acaba neden böyle şeylere gerek duyuyorsun?" sorusunu yöneltti. Şeyma Subaşı, söz konusu mesaja, "Senin gibiler böyle düşünüp dursun diye" şeklinde karşılık vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ashley Tisdale'den karnı burnunda poz