Şeyma Subaşı: Sevgilimin malı olmaktan çok memnunum

Uzun süredir yurt dışında sevgilisinin yanında olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mohammed Alsaloussi ile Türkiye'ye geldi. Mısırlı erkek arkadaşını ailesiyle tanıştıran Subaşı, evleneceğini duyurdu. Buket Aydın’a konuşan Subaşı, "Sevgilimin malı olmaktan çok memnunum" dedi.

03 Nisan 2021, Cumartesi 11:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Haber Global'de Buket Aydın'ın sorularını yanıtlayan Şeyma Subaşı, şaşkına çeviren açıklamalarda bulundu. İşte Subaşı'nın açıklamalarından satır başları:

Tam evleniyorum demeyeyim ama. İsteme gibi olmadı tabii ki. Aileyle İstanbul'a geldiğimiz zaman tanıştırmak istedik.

Çok samimi bir ortam oldu. Benim annem ve babam İngilizce bilmezler ama bir şekilde anlaştılar. Çok tatlı, çok masum, çok güzel bir ortam oldu. E tabii ki sormadı ama o yola gittiği için öyle oldu.

Henüz evlilik teklifi etmedi. Ama evlenmeyi konuştuk. 3 ay 10 gündür birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun.

Ayrıca evlilik planlarıyla ilgili, "Bu yıl bitmeden mi?" sorusuna onaylar nitelikte başını sallayan Subaşı, "Onlar da sürpriz olsun. Belki yıl sonu olur, yıl bitmeden evlenebiliriz" dedi. 

Öte yandan Şeyma Subaşı'ya üzerinde 'Sevgilimin malıyım' yazan tişörtü soruldu. Subaşı, yine şaşkına çeviren bir açıklama yaptı.

Aydın, "Tişörtünde yazan ve sevgilimin malıyım anlamına gelen cümle olay oldu. Sosyal medyada olay olan, her yere haber olan, ve yine seni eleştirilerin hedefine çeken o tişörtün giyerken, üzerinde sevgilimin malıyım yazdığının farkında olarak mı giydin?" diye sordu.

Subaşı da, "Ne anlama geldiğini biliyorum. Sonrasında zaten bilerek koymak istedim. Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani. Ben seninim yani. Ne yapmak istersin bana?" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli’nin Miami pozları sosyal medyayı salladı!