Şeyma Subaşı ters köşe yaptı! Acun Ilıcalı'nın evine yerleştiği iddia edilmişti

Sık sık magazin gündeminde yer alan, Mohammed Alsaloussi ile ayrıldığı iddia edilen Şeyma Subaşı ters köşe yaptı. Sevgilisinden ayrıldığı ve kızı Melisa ile birlikte Acun Ilıcalı'nın Miami'deki evine yerleştiği konuşuluyordu.

11 Kasım 2021, Perşembe 22:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ayrıldığı iddia edilen Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeni bir paylaşımda bulundu.

Bebeğini kaybetmesinin ardından sevgilisi hakkında çıkan "dolandırıcı" haberlerinden sonra ilişkisine ikinci şansı veren Şeyma Subaşı ve Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'nin yeniden ayrıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Sevgilisi için Miami'de yaşamaya karar Şeyma Subaşı'nın Meedo'yu terk ettiği ve eski eşi Acun Ilıcalı'nın Miami'deki evine kızı Melisa'yla yerleştiği iddia edilmişti.

Sevgilisi ile çekildiği kareleri silmeyen Şeyma Subaşı, konu hakkında sessiz kalınca da iddiaları güçlendirdi.

Ancak Subaşı'ndan iddiaları çürütecek bir hamle geldi.

Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile olan bir pozunu paylaşıp kalp emojisi koyarak yayınladı.

MASAJ PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULDU

MASAJ PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULDU

Şeyma Şubaşı, geçtiğimiz günlerde göğüslerini çarşafla kapattığı bir karesini Instagram sayfasının hikâye kısmından paylaşmış ve Subaşı’nın bu paylaşımı sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kardeşlerim dizisinin Harika'sı Gözde Türker'in annesi ünlü oyuncu çıktı