Şeyma Subaşı yalan mı söylüyor? Sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin uçak kapattığı iddia edilmişti...

Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın yolculuk yapabilmesi için sevgilisi Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi özel jet bulamayınca bir yolcu uçağı kapatmıştı. Şeyma Subaşı'nın Subaşı’nın bu durumu sosyal medyadan paylaşması eleştirilere neden olmuştu. GÜNAYDIN yazarlarından Yüksel Aytuğ ve Mevlüt Tezel, Şeyma Subaşı olayını masaya yatırdı.

21 Nisan 2021, Çarşamba 11:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İşte "Ya Şeyma Subaşı yalan söylüyorsa?" diye soran Mevlüt Tezel ile "Ben o Mısırlı arkadaşın yerinde olsam, bugün itibariyle ondan ayrılırdım" diyen Yüksel Aytuğ'un Şeyma Subaşı yorumları...

Mevlüt Tezel'in yazısı:

Ne Şeyma'ymış arkadaş, yine gündem oldu. Güya Mısırlı zengin sevgilisi özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı Şeyma Subaşı için kapatmış. Bütün medya bu olayı yazdı, sosyal medyada çok konuşuldu. Olayla ilgili tek kanıt Şeyma'nın boş bir uçakta çekip paylaştığı fotoğraf!

Kim bu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi? Hakkında detaylı bir bilgi okuduk mu? Belki Şeyma'nin yansıttığı gibi ultra zengin biri değildir.

Uçak biletleri aylar öncesinden satışa sunulur. Kimse o tarihli uçağa bilet almadı mı? Belki de pandemi dolayısıyla az yolcunun olduğu bir uçağa ilk binenlerden biri Şeyma oldu ve uçağın boş halinin fotoğrafını çekti!

Olay asılsız çıksa, yine Şeyma espri yapmış deyip geçilir herhalde! 1998 yılında Dünya Kupası için muhabir olarak Fransa'ya giden Acun Ilıcalı, bir arkadaşının doğum günü için Türkiye'ye döndüğü halde canlı yayında Paris'teymiş gibi nasıl numara yaptığını anlatınca gülen çok oldu. Şeyma'ya da güler geçeriz! Türkiye'de haber olmak çok kolay!

Yüksel Aytuğ yazısı:

Şeyma Subaşı ne yaptı, ne etti yine gündem olmayı başardı. "Bu kadın ne iş yapıyor, nasıl bir yeteneği var?" diye soranlara cevabım net: Gündem üretiyor!

Bu kez de özel jet bulamayan Mısırlı sevgilisinin, kendisi ve kızı için tarifeli bir yolcu uçağının tüm biletlerini alarak 'seferi kapatmasını' sosyal medyada paylaşınca yer yerinden oynadı.

Peşinen söyleyeyim: Pandeminin bunca can aldığı şu günlerde o kadar param olsaydı, sevdiklerimi korumak adına ben de uçak kapatırdım.

Bunda eleştirilecek bir durum görmüyorum. Burada asıl mesele, o görüntünün Şeyma Subaşı tarafından 'görgüsüzce' paylaşılması. Ben o Mısırlı arkadaşın yerinde olsam, bugün itibariyle ondan ayrılırdım. 

Çünkü Şeyma, sadece sevdiklerini virüse karşı korumak isteyen bir aşığı, "Dünyanın en görgüsüz Arap'ı" olarak lanse edip, lince uğrattı. Bu, Şeyma'nın ilk 'kıskandırma' videosu değil.

Onun, Acun Ilıcalı'dan olan kızının bir prenses edasıyla bomboş uçakta salına salına dolaştığı bu videoyu paylaşmasının, bir zamanlar özel uçağından inmediği eski eşine bir 'gönderme amacı' taşıması da kuvvetle muhtemel.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arzu Sabancı Boğaz manzaralı evinden paylaştı: Sakın evde sıkıldık demeyin