Şeyma Subaşı'yı şaşırtan rakam

Şeyma Subaşı'yı şaşırtan rakam

Acun Ilıcalı'nın Eylül'de Fransa'da nikâh kıydığı eşi Şeyma Subaşı, Instagram hesabına yüklediği gelinlikli fotoğrafının ne kadar beğeni aldığını takipçileriyle paylaştı

 

26 Kasım 2017, Pazar 14:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 419 bin beğeni alan ve 12 milyonu aşan gösterim rakamıyla pek çok fenomeni geride bırakmayı başaran Subaşı, tepkisini gösterdi.

Sosyal medyayı son derece aktif bir şekilde kullanan Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, geride bıraktığımız eylül ayında dünya evine girmişti.

Düğünü ve nikahıyla ilgili kendi hesabından çok sayıda paylaşımda bulunan Şeyma Subaşı son olarak gelinlikli fotoğrafının ne kadar beğeni aldığını takipçileriyle paylaştı.

 418 bin beğeni alan ve 12 milyonu aşan gösterim rakamıyla Pek çok fenomeni geride bırakmayı başaran Şeyma Subaşı’nın bu rakama tepkisi şaşkınlık ve teşekkür şeklinde oldu.

Şeyma Subaşı'yı Instagram'da 2.3 milyon kişi takip ediyor.Şeyma Subaşı: Benden bir tane var


İŞTE ŞEYMA SUBAŞI'NIN PAYLAŞIMI:ŞEYMA SUBAŞI İKİNCİ ÇOCUĞU DÜŞÜNÜYOR MU?

Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı, muhabirlerin ''Acun Ilıcalı ile ikinci çocuğu düşünüyor musunuz?'' sorusuna  ''Öyle bir düşüncemiz yok'' yanıtını vermişti.


Şeyma Subaşı: Komplo kuranlara ne yaptım diye sormak isterdimŞeyma Subaşı: Skeçler devam edecekSıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Karahan, karavan pozuyla mest etti