Şeyma Subaşı'dan aşk pozu! Mesajı dikkat çekti

Geçtiğimiz günlerde evlilik hazırlığı yaptığı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayıran ancak küslüğe dayanamayan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle tekrar barışmıştı. Bir süre gündemi meşgul eden çiftten uzun bir aradan sonra yeni poz geldi.

28 Temmuz 2021, Çarşamba 23:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şeyma Subaşı, bir süredir birlikte olduğu ve evlenmeyi planladığı Mohammed Alsaloussi'den ayrılmıştı.

İş adamı Alsaloussi'nin 'dolandırıcı' olduğu iddiası ortaya atılmış ve bu iddialar ortaya çıkarılan faturalarla reddedilmişti.

Bir dargın, bir barışık ilişkilerini yürüten çift, sosyal medyaya yükledikleri yeni fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti.

Şeyma Subaşı kendi kişisel sayfasından Mohammed Alsaloussi ile fotoğrafını paylaştı.

Şeyma Subaşı, Instagram'dan sevgilisiyle birlikte pozunu paylaşıp "Hayat arkadaşımı özledim" notunu düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceklerini açıkladıktan sonra gündeme bomba gibi düşen Şeyma Subaşı, daha sonra da hamile olduğunu duyurarak herkesi şoke etmişti.

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi alan Subaşı, şaşırtıcı bir şekilde ilişkisini sonlandırmıştı.

İş insanından bir de bebek düşüren Şeyma Subaşı ilişkisini bitirir bitirmez arkadaşlarıyla Ibiza Adası'nda tatil yapmıştı.

Ayrılık sürecinde ise Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'nin 'dolandırıcı' olduğu ve Şeyma Subaşı'na aldığı heydiyelerin dahi sahte olduğu iddiaları ortalığa atılmış ve magazin gündemi bir süre bu iddialarla meşgul olmuştu.

Tüm bu yaşananlara rağmen Şeyma Subaşı, bugün kendi kişisel sayfasında bir paylaşımda bulundu. Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ile barıştığını paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Evleniyorum' diyen Aleyna Tilki'nin sırrı ortaya çıktı