Şeyma Subaşı'dan o iddialara yanıt: Sadece gülümsüyorum

Şeyma Subaşı'dan kendisini fikir hırsızlığı ile suçlayan ve açtığı davayı kazandığıını iddia eden Safiye Nur Şimşek'e cevap geldi

23 Mayıs 2019, Perşembe 20:59
A A

Şeyma Subaşı, İstanbul Bebek’te bulunan kafesini açmadan önce de 'is it ok' adını verdiği moda danışmanlığı uygulamasını hayata geçirmişti. 

O dönem moda danışmanlığı uygulamasını kendisinin yaptığını ve Şeyma Subaşı'nın fikir hırsızlığı yaptığını iddia eden Safiye Nur Şimşek, dava açtığını iddia etmiş, hatta davayı kazandığını sosyal medyadan duyurmuştu.

Safiye Nur Şimşek ınstagram'dan "Bundan sonra Şeyma Subaşı düşünşün" ifadelerini kullanmıştı.

Şeyma Subaşı iddialara yanıt verdi.

Subaşı, "Basında yer alan, "Şeyma Subaşı Safiye Nur Şimşek'in açtığı davayı kaybetti" iddiası ile ilgili ortaya böyle bir dava olmadığın, açıklama yapmam gerekmiştir. Bilindiği üzere, dava açıldığında dava dilekçesinin davalıya tebliği şarttır. Şimdiye kadar bana tebliğ edilen herhangi bir evrak olmamıştır. Buna rağmen, bugün avukatlarımca UYAP sistemi ile adliyelerde incelemeler yapılmış ve şahsıma açılmış herhangi bir dava olmadığı kesit olarak teyit edilmiştir. Ortada bir dava olmadığı halde davayı kazanmış gibi dayanaksız iftiralar atan şahsa sadece gülümsüyorum" ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...