Şeyma Subaşı'na servet değerinde hediye

Mısırlı sevgilisiyle yaşadığı çalkantılı ilişkisiyle sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde evlilik itirafıyla dikkat çekmişti. Şeyma Subaşı, şimdi ise görkemli kolyesini göstermek için poz üstüne poz verdi.

25 Eylül 2021, Cumartesi 17:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir İspanya'nın Ibiza adasında sevgilisiyle tatil yapan Şeyma Subaşı, ardından Mohammed Alsaloussi ile birlikte Bodrum'a gelmişti. Subaşı, ailesi ve sevgilisiyle tekne turuna çıkmıştı.

Böylelikle Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı’nın ailesiyle tanışarak, anne ve babasından onay almış ve hep birlikte aile pozu vererek sosyal medya sayfalarından paylaşmışlardı.

Şeyma Subaşı, şimdi ise tekrar ABD’ye döndü. Sosyal medya sayfasından spor yaptığı anları sık sık paylaşan Şeyma Subaşı şimdi ise görkemli kolyesiyle hava attı.

Sevgilisinin 480 bin dolar değerinde aldığı kolyeyi göstermek için pozlarını paylaşan Subaşı'na yorum yağdı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Herkes kolyeyi gördü Şeyma tamam” gibilerinden yorumlarda bulundu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise” Şeyma gösteriş yapmaya hala doymadın mı?” ifadelerini kullandı. 

ŞEYMA SUBAŞI’NDA EVLİLİK AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde evlilik açıklaması yapan Şeyma Subaşı şu ifadeleri kullanmıştı, "Düğünü önce Ibiza'da yapmayı düşündük. Ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldık."


Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, ''Mohammed Elsaloussi bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak.' dedi.'' şeklinde konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel ve Kerem Bürsin halay çekti