Şeyma Subaşı'ndan masaj paylaşımı

Uzun süredir mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, eğlenceli hayatını sosyal medya sayfasından sıklıkla paylaşıyor. Şeyma Şubaşı, son olarak göğüslerini çarşafla kapattığı bir karesini Instagram sayfasının hikâye kısmından paylaştı. Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

07 Kasım 2021, Pazar 11:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkilerini noktaladığı iddia eden Şeyma Subaşı, sevgilisiyle olan fotoğrafları sosyal medya sayfasından kaldırmayarak bu iddiaları çürütmüştü.

Şimdi ise Instagram sayfasından katıldığı partileri paylaşan Şeyma Subaşı’nın keyfi oldukça yerinde.

Şeyma Subaşı son olarak Instagram hesabından masaj yaptırdığı anları paylaştı.

 Şeyma Subaşı o anlarda bir çarşafa sarınarak verdiği Instagram sayfasından paylaştı. Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı sosyal medyada oldukça konuşuldu.

EVLİLİK AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Şeyma Subaşı geçtiğimiz ay YouTube sayfasından özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapmıştı. 

Şeyma Subaşı’nın yaptığı bu açıklamalardan ise en çok evlilik açıklaması dikkat çekmişti. Düğün ile ilgili açıklama yapan Subaşı, düğünü önce Ibiza'da yapmayı düşündüklerini ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldıklarını söyledi.

Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, ''Mohammed Elsaloussi bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak.' dedi.''


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargı'nın İnci'si Ece Yüksel: ‘Ölmeyi hak etmiş’ dediler