'Sezer'i Başkan istedi'

'Sezer'i Başkan istedi'

Ahmet Kavalcı bugün öğle yemeğinde Siyah Beyazlı takımı takip eden basın mensupları ile bir araya geldi

07 Temmuz 2013, Pazar 18:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1 Temmuz'da başlayan kampın ilk gününden itibaren takımla birlikte olan Kavalcı, yarın yeni transferlerden Sezer Öztürk ve Pedro Franco'nun Almanya'ya geleceğini söyledi.

Kavalcı bir gazetecinin, "Futbol direktörü Önder Özen'in bir süre önce yaptığı basın toplantısında 'Fenerbahçe kadrosunda oynayan veya geçmişte oynamış olan futbolcularla ilgilenmiyoruz' açıklamasına rağmen Sezer Öztürk neden transfer edildi" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Sezer Öztürk bir senedir ilgilendiğimiz bir futbolcudur. Geçen sezon başında da Sezer'i kadromuza katmak istemiştik, ancak transfer gerçekleşmemişti. Sezer transferi direkt başkanımız Fikret Orman'ın girişimi ile olmuştur.

Futbol direktörümüzün bu transfer ile ilgili bir tasarrufu olmamıştır. Bu transferin oluşum şekli diğer transferlerimizden farklıdır. Direktörümüz Önder Özen'in açıklaması kendi çalışmaları ile alakalıydı. Sadece bu transfer, başkanımız isteği ile gerçekleşmiştir."

"ENERAMO'YU KADROMUZA KATMAK İSTİYORUZ"

Kavalcı, Beşiktaş'ın bir süredir ilgilendiği Michael Eneramo transferinde son aşamaya geldiklerini ve bir aksilik çıkmaması halinde Nijeryalı oyuncu ile anlaşabileceklerini söyledi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Muhammed'in cezası belli oldu