Shakira 1980'li yıllara geri döndü

Ünlü şarkıcı Shakira, Black Eyed Peas'in 'Girl Like Me' adlı şarkısı için çekilen klip için 1980’li yıllara geri döndü. 43 yaşındaki şarkıcının kıyafetleri sosyal medyada gündem oldu.

06 Aralık 2020, Pazar 11:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Shakira, kendisine eşlik eden dansçılarla birlikte 1980'li yılların egzersiz kıyafetlerini kelimenin tam anlamıyla yıllar öncesinden günümüze taşıdı.

Klibin geçmişi 12 yıl öncesine dayanıyor

Klibin geçmişi 12 yıl öncesine dayanıyor

Tekerlekli patenleri, mayoları, tozlukları, bileklikleri ve saç bantlarıyla 1980'lerde öncülüğünü Jane Fonda'nın yaptığı egzersiz modasını geri getiren klibin geçmişi 12 yıl öncesine dayanıyor.

Black Eyed Peas grubundan will.i.am, Youtube'da yayınlanan videoya yaptığı yorumda o süreci anlattı; "Bilmeyenler için... 2008'de Shakira stüdyoma geldi ve Girl Like Me üzerinde çalıştık. Bu şarkı şimdi piyasaya çıktığı için çok mutluyum. Bu şarkının çok farklı versiyonlarını yaptım, şimdi en doğrusunu bulduk. Ve şimdi video burada" diye yazdı.

'Seninle çalışmayı seviyorum'

'Seninle çalışmayı seviyorum'

Will.i.am mesajını "Teşekkürler Shakira... Seninle çalışmayı seviyorum" diye bitirdi.

Fiziğiyle dikkat çekti

Fiziğiyle dikkat çekti

Klipte yer alan Shakira ise 43 yaşına gelmesine ve iki çocuk dünyaya getirmesine rağmen koruduğu fiziğiyle dikkat çekti.


Black Eyed Peas...

Black Eyed Peas...

Hip hop grubu Black Eyed Peas, 2003 yılındaki albümleri Elephunk döneminden beri grup, yaklaşık 27 milyonluk bir albüm ve tekli satışına erişti. 

İlk albümünü 1998'de yayınlayan grup o dönemden bu yana milyonlarca satan albümleriyle konuşuyor.

Will.i.am, Taboo ve Apl.de.ap'den oluşan grupta bir dönem Fergie de yer alıyordu. Fakat Fergie, 2017 yılında grup ile yollarını ayırdı. 

Oğluna daha fazla vakit ayırmak için gruptan ayrılan Fergie ile Black Eyed Peas grubunun hala görüştüğü, aralarının iyi olduğu ancak bir süredir birlikte çalışmadığı, üyelerden Will.i.am tarafından geçtiğimiz haziran ayında dile getirilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Paylaştığı fotoğraflarla göz kamaştıran ünlü modeli makyajsız görenler tanıyamadı