Shakira basından kaçmak için özel otopark kiralamış

Vergi borcunu ödemediği iddiaları yüzünden başı İspanyol mahkemeleriyle dertte olan Shakira önceki gün sorguya gitmişti. Shakira'nın bu esnada basına yakalanmamak için özel bir otopark kiraladığı ortaya çıktı...

07 Haziran 2019, Cuma 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İspanya Maliyesinden 14.5 milyon Euro vergi kaçırmakla suçlanan Kolombiyalı şarkıcı Shakira, Barselona kentindeki mahkemede ifade verdi. Mahkemeye giriş ve çıkışta görüntü alınmasını engellemek isteyen Shakira, mahkemeye doğrudan girişi olan özel otoparktan yer kiraladı. 

BASIN MENSUPLARINI ATLATTI

BASIN MENSUPLARINI ATLATTI

İspanya’da haklarındaki adli soruşturmalardan dolayı mahkemeye gitmek zorunda kalan Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Alejandro Sanz ve Miguel Bose gibi benzer durumdaki birçok sporcu ve sanatçının, basının görüntü almasını önlemek için kendilerine ayrıcalık tanınmasına yönelik talepleri mahkeme hakimi tarafından reddedilmişti. Shakira’nın da bu yöndeki talebinin reddedildiği ancak Kolombiyalı şarkıcının avukatı aracılığıyla özel bir park yeri kiralayarak mahkeme kapısında kendisini bekleyen basın mensuplarını atlattığı belirtildi.

14.5 MİLYON EURO KAÇIRMAKLA SUÇLANIYOR

14.5 MİLYON EURO KAÇIRMAKLA SUÇLANIYOR

Diğer yandan İspanyol basınında mahkeme kaynaklarına dayandırılan haberlerde, Shakira’nın maliyenin kendisinden talep ettiği vergi borcunu ödediği iddia edildi. Savcılık tarafından sunulan iddianamede Shakira, İspanya’da vergi ödememek için oturumunu Bahama Adaları’nda göstermekle ve 2012-2014 yıllarında 6 farklı mali suç işleyerek toplamda 14.5 milyon Euro vergi kaçırmakla suçlanıyordu.

Haber: AA

Fotoğraflar: İHA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kırışık eller için 10 bakım önerisi