Shakira Messi'nin düğünü hakkında konuştu

Arjantin'de yayınlanan Telenoche programına katılan ünlü şarkıcı Shakira, Lionel Messi'nin Haziran ayı sonunda yapılacak düğünüyle ilgili açıklamalar yaptı.

31 Mayıs 2017, Çarşamba 12:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CNN Türk'ün haberine göre; Shakira ile Messi'nin evleneceği Antonella Roccuzza arasında sorun olduğu bu yüzden Shakira'nın düğüne gitmek istemediği iddia edilmişti.

Sessizliğini bozan Shakira düğüne katılıp katılmayacağıyla ilgili soruya 'Kesin konuşmak istemiyorum, belki katılırım' derken Antonella'yla aralarında sorun olduğu iddialarını yalanladı.

'Bunlar nereden çıkıyor bilmiyorum' diyen Shakira 'Gerçekten anlamıyorum, birçok kez birlikteydik, gazeteciler de gördü. Birisi böyle saçma bir şey uyduruyor ve hızla yayılıyor. Pique ve Messi küçüklükten beri arkadaşlar. Tekrar söylüyorum Antonella'yla aramızda bir sorun yok' şeklinde konuştu.

Shakira'nın Pique'nin düğüne gitmesine izin vermediği iddia edilmişti.

Messi-Antonella çifti 30 Haziran'da Buenos Aires'e 300 kilometre mesafedeki Rosario'da kilise nikahı kıydıracaklar. Daha sonra da Arroyo Seco'da düğün yapılacak. Düğüne bütün dünyadan 600'ün üzerinde davetli katılacak. Çift ayrıca Barcelona'da da dostlarına bir davet verecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder