Shakira, "Saldırıya uğradım kimse yardım etmedi!"

44 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı Shakira, geçtiğimiz ay ailesiyle birlikte gittiği parkta yaban domuzlarının saldırısına maruz kalmıştı. Olayın üzerinden haftalar sonra Shakira yaşadığı korkunç anları anlattı.

04 Kasım 2021, Perşembe 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Shakira, Barselona'da yaban domuzlarının saldırısına uğradığı olaya dair konuştu. Yıldız şarkıcı, kendisi ve oğlunun şehirdeki parklardan birinde hayvanlar tarafından pusuya düşürüldüğünü, olayı görenlerinse yardıma gelmediğini iddia etti.

Glamour'a verdiği yeni bir röportajda olayı anımsayarak "Çılgıncaydı!" dedi.

Shakira, "Oğlum Milan'ı parkta yürüyüşe çıkarmıştım ve ona biraz dondurma almıştım. Parktaki banklardan birine oturmuştuk ve sadece kendi işimize bakıyorduk. Sonra arkadan iki dev yaban domuzu gelip bizi pusuya düşürdü ve çantamı kaptı!" diye konuştu.

Yıldız şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben de 'Aman Tanrım! Aman Tanrım!' diyordum ve çığlıklar atıyordum çünkü çantamı götürüyorlardı ve telefonum, araba anahtarlarım, her şeyim onun içindeydi! Sanki beni anlayacaklarmış gibi! Ve insanlarsa sadece izliyordu, hiçbir şey yapmıyorlardı!"

Shakira domuzların oğlu için hazırladığı sandviçin peşinde olduğunu öne sürdü. Şarkıcı, "Çantamı karıştırmaya başladılar…

Oğlumun sandviçi çantanın içindeydi, belli ki bu yüzden bu kadar ilgilendiler. Sonra da sandviçi alıp uzaklaştılar ve çantamı bıraktılar. Korkunçtu" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgi Mola hakkında çıkan haberlere isyan etti