Shiloh Jolie Pitt cinsiyet değiştirmek için tedaviye başladı

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in ilk biyolojik çocuğu Shiloh Jolie Pitt hakkında dudak uçuklatan bir iddia ortaya atıldı.

06 Aralık 2019, Cuma 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rusya'da yayın yapan gazeta.ru adlı sitenin iddiasına göre 13 yaşındaki Shiloh, cinsiyet değişikliği için ilk adımı attı ve hormon tedavisi almaya başladı.


Küçük yaşlarından beri erkek gibi giyinen ve kendisine John adını veren Shiloh Nouvelle Jolie Pitt'in değişiklik tamamlandıktan sonra da yine bu adı kullanmaya devam edeceği ileri sürüldü.


Erkek kıyafeti giyip saçlarını da erkek gibi kestiriyor

Erkek kıyafeti giyip saçlarını da erkek gibi kestiriyor

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh küçük yaşlarından bu yana erkek kıyafetleri giyip saçlarını da erkek gibi kestiriyor. Jolie de Pitt de daha önce verdikleri röportajlarda, kızları böyle bir karar alırsa onu destekleyeceklerini belirtmişti.

Gösteri dünyasında daha önce de şarkıcı ve oyuncu Cher'in Chastity Bono cinsiyet değiştirip Chaz Bono adını almıştı. Bir başka ünlü aktör Warren Beatty'nin kızı da Kathlyn Beatty de aynı prosedürü uygulamıştı.

Maddox ve Pax Thien'in giyim tarzına özendiğini söylemişlerdi

Maddox ve Pax Thien'in giyim tarzına özendiğini söylemişlerdi

Brad Pitt ve Angelina Jolie, kızları daha küçük yaşlardayken iki ağabeyleri Maddox ve Pax Thien'in giyim tarzına özendiğini söylemişti. Her iki ünlü de Shiloh'nun kendi adıyla değil John adıyla çağrılmak istediğini de belirtmişti. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Evirgen Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ü paylaştı