Sibel Can boynunda servet taşıyor!

Sibel Can, önceki gece İstanbul Cahide Palazzo'da sahne aldı. Ünlü sanatçı konserde 2.5 milyon TL olan elbiseleri ve takı tasarımcısı Sevan Bıçakçı'nın takılarıyla göz kamaştırdı.

22 Kasım 2021, Pazartesi 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbullu dinleyicilerine unutamayacakları bir müzik şöleni sunan Sibel Can'ın rezervasyonları haftalar öncesinden kapandı. Can; hit olmuş şarkılarının yanı sıra, arabesk ve Türk sanat müziğinden de en çok sevilen şarkıları seslendirdi. Ünlü şarkıcı, sahneye dünyaca ünlü takı tasarımcısı Sevan Bıçakçı'nın iki özel tasarımıyla çıktı. İki farklı kostüm seçen Sibel Can, ilk olarak Londra'dan getirttiği Bottega Veneta'nın son koleksiyonundan 5 bin 310 euro (68 bin TL) değerinde kırmızı bir elbiseyle sahne aldı.

İlk kostümüne aksesuar olarak içinde nar heykeli olan 'Büyülü Taşlar' koleksiyonundan fiyatı 100 bin dolar (1 milyon 130 bin TL) olan tektaş bir tek taş takan Can, ikinci elbisesinde de görkemli bir yılan kolye taktı.

51 yaşındaki sanatçı Sibel Can, üstü komple kahverengi elmaslarla süslü, beyaz pırlantaya doğru degrade, 100 karatlık 'Kral' adlı yılan kolyeyi ilk kez kullandı.


Kuliste Sibel Can ile özel olarak ilgilenen ve değerinin 1 milyon TL olduğu öğrenilen kolyeyi takmasına yardım eden Sevan Bıçakçı, ünlü sanatçının takıları muhteşem taşıdığını söyledi.


Ünlü simaların çoğunlukta olduğu unutulmaz geceye katılan tüm misafirler, konserin başından sonuna kadar söylenen her şarkıya eşlik ettiler.


AYAKTA ALKIŞLANDI

AYAKTA ALKIŞLANDI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Taksim Atatürk Kültür Merkezi'nde İstanbul 3. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali gecesine katılarak ilahi söyleyen Sibel Can, ayakta alkışlanmıştı.


İlahi okuduğunda içinin huzur dolduğunu belirten şarkıcı, "Ben küçükken evimizde mevlit okunurdu ve ben inanılmaz bir şekilde huzur dolardım, okumak isterdim. Allah'ım benim dualarımı kabul etti ve bunca yıl sonra bana burada ilahi okumayı nasip etti" demiş ve şöyle devam etmişti:


"Burada bu akşam karar verdim, ilahi albümü çıkarabilirim. Çünkü bu akşam inanılmaz gözlerim doldu. Çok büyük bir maneviyat yaşadım."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökçe Bahadır: Güzel tepkiler alıyorum