Sibel Can sert çıktı!

Bugün'ün haberine göre "Çocuklarımla uğraşan her türlü zihniyet karşısında beni bulacaktır" diyen Can sert bir açıklama yazısı gönderdi. İşte yazıdan bazı bölümler:

27 Ekim 2010, Çarşamba 11:02
A A
Sibel Can sert çıktı!

"Bir gazetede çıkan 'Sibel Can'ı yıkan haber' başlıklı, kızım Melisa'nın sigara içtiği yönündeki haber tamamen asılsız ve hayal ürünüdür. Kızım Melisa şu anda okulunun bir hafta tatil olması nedeniyle yanımdadır ve bu haberlere çok üzülmüştür.

Bundan böyle çocuklarımla ilgili çıkan yalan yanlış haberlere kayıtsız kalmayacağımdan ve her türlü yasal hakkımı kullanacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Her zaman medyadan uzak tutmaya özen gösterdiğim, gelen onlarca reklam teklifini reddettiğim, sadece Açıkhava ve Rumeli Hisarı konserlerime gelmelerine izin verdiğim üç çocuğumla ilgili herkesin haber yaparken bir kez daha düşünmesini önemle rica ediyorum.

Onları üzecek herhangi bir hareket yapan herkes karşısında beni bulacak ve artık beni bırakıp çocuklarımla uğraşan her türlü zihniyet artık mahkeme önünde hesap verecektir."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.