Sibel Can'ı görünce şoke olacaksınız!

HT Magazin yazarı Esin Övet yazdı...

20 Aralık 2010, Pazartesi 14:17
A A

Hiç üşenmeyin, arşivlere girin bakın. Sibel Can, bu yıl ya kilolarıyla ya da boşanma haberleriyle gündeme gelmiş. Neyse, bu haberlerden o da bıkmış olacak ki, toplamış bavulu Londra’nın yolunu tutmuş.

Şimdi Londra’da ve kampta. Geçen gün konuştum. Hatta bir ara görüntülü telefon ile görüntüsünü gösterdi ama çok değil. Sibel Can tam tamına 15 kilo vermiş. Hedefi 10 kilo daha vermekmiş. 10 kilo daha verdikten sonra ortaya çıkacakmış. Zaten ocak ayında yeni albüm çıkarıyor. Yeni görüntüsü ile herkesi şoke edecek, benden söylemesi.

Yani bu sefer de zayıflığıyla konuşturacak. Ben gözlerime inanamadım. Gerçekten ilk önce tanıyamadım. Küçücük ve incecik kalmış. Sürekli spor yapıp, yediklerine içtiklerine dikkat ediyormuş.

Ve özellikle kabak çorbasını çok sık tüketiyormuş. Vallahi çok iyi yapmış, çünkü son zamanlarda ipin ucunu fazlasıyla kaçırmıştı sanırım. Ya tamam, biz onu kilolarıyla da seviyoruz ama zayıf hali daha güzel.

Şimdi daha sağlıklı ve daha fit olmuş. Fıstık gibi görünüyordu. Yani hazır olun, 2011 Sibel Can yılı olacak gibi. Ve sanıyorum yazın yine tangalı bir yakalanmaya daha şahit olacağız. Bence de olalım. Sibel Can, geçtiğimiz yaz meydanı çok boş bırakmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.