Sibel Kekilli Game of Thrones'dan 'kovuldu'

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan 'Game of Thrones' dizisinin 4. Sezonun 2. bölümünde Sibel Kekilli'nin canlandırıldığı Shae karekteri, sevgilisi tarafından kovuldu

15 Nisan 2014, Salı 10:56
A A

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan 'Game of Thrones' dizisinin 4. Sezonun 2. bölümünde Sibel Kekilli’nin canlandırıldığı Shae karekteri, sevgilisi tarafından kovuldu.

Sevgilisi Tyrion Lannister, babası ve ablasının aralarındaki ilişkiyi öğrenmesinin ardından Shae’yi kaleden göndermeye karar verdi.

Öldürülmekten korkmayan Shae’nin kendisini terk etmeyeceğini bilen Tyrion Lannister, Kral Jeffrey’nin düğünü devam ederken Kekilli’ye ağır hakaretler ederek kovdu.

Duydukları karşısında ne diyeceğini bilemeyen Shae, gözyaşlarına boğularak kaleyi terk etmek zorunda kaldı. Lannister, sadık yardımcısından sevgilisinin gemiye bindiğinden emin olmasını istedi.

Bu olayla Kekilli, diziden ölmeden ayrılan ilk karakter oldu. Ama Shae’nin gemiye binip ayrıldığı sahnelerin ekrana gelmemesi Sibel Kekilli’nin rolünün henüz bitmediği mesajını veriyor.

Kekilli’nin kovulması sosyal medyada da çok konuşuldu. İşte güzel oyuncunun ardından yazılan mesajların bazıları:

Yasir Atalay: Vay arkadaş dizide Sean Bean (Eddard Stark) Richard Madden (Robb Stark) öldü bir bizim Sibel Kekilli'yi öldüremediler.

Tolgay Özüç : O bu değil de herkes Joffrey’ye taktı Sibel’i yalan ettiler kimsenin umurunda değil :) katakulliye geldi Sibel Kekilli bacım :)

justDC ?@_dygcnkr_ : Ölen öldü giden gitti de Sibel Kekilli'yi Game of Thrones’dan niye çıkardınız? İzliyorduk biz...

Halit Karga: Biri de Sibel Kekilli diziden çıktı diye üzülsün ya

Yasin Winchester: Ve Sibel Kekilli Game of Thrones’dan gider..

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.