Şifre: Avrasya Maratonu başlıyor

Beylikdüzü'nde düzenlenen fuhuş operasyonunda, 38 kişi polis tarafından gözaltına alındı. Müşteri kılığında mekana giren polisler operasyonun başlaması için dışarıda bekleyen ekipleri telefonla arayarak, 'Avrasya Maratonu başlıyor' şifresini kullandı

17 Kasım 2013, Pazar 10:12
A A

Beylikdüzü’nde zorla fuhuş yaptırıldığı ihbarı alan ve bunun üzerine harekete geçen Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri, bugün gece saatlerinde bir bara baskın düzenledi.

Operasyonda aralarında işletme sahibi ve 12 personelin de bulunduğu 13 kişi ile fuhuş yaptığı iddia edilen 25 kadın, polis tarafından gözaltına alınarak Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

25 KADINA AIDS TESTİ YAPILACAK

Gözaltına alınan kadınların AIDS mikrobu taşıyıp taşımadığı, Bakırköy Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi’nde yapılacak tahlillerin ardından belirlenecek. 25 hayat kadınının test sonuçlarının çıkacağı güne kadar gözetim altında tutulacağı belirtildi.

Müşteri kılığında mekana giren ve kadınlarla 400 TL’ye pazarlık yapan 2 polisin, operasyonun başlaması için dışarıda bekleyen ekipleri telefonla arayarak, "Avrasya Maratonu başlıyor" şifresini kullandığı öğrenildi.

DHA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.