'Şifreli odası 2'nci şubeye döner'

Müjde Ar, Demet Akalın'ın şifreyle girilen odası için “Demet sevgili değiştirdikçe orası 2'inci şubenin arşivine döner” diye espri yaptı

22 Kasım 2009, Pazar 05:00
A A

Müjde Ar, NTV’deki ‘İyi Haberler’ programında Demet Akalın’ı ‘ti’ye aldı. Müjde Ar, Demet Akalın’ın Beykoz Acarkent’teki evinin yatak odasının giriş kapısına şifre yaptırtmasını komik bulduğunu söyledi ve “Demet Akalın’ın şifreyle girilen yatak odası varmış. Demet sevgili değiştirdikçe orası 2’nci şubenin arşivine döner” dedi.

Demet Akalın ise bu yoruma cevap vermekte gecikmedi. Demet Akalın “Müjde Ar yaşı itibariyle ne söylediğini bilmiyor. Bu sözlerini televizyonda izlemedim, ben de sizden duyuyorum. Valla yaşlı kadınları anlamak çok zor oluyor.

Müjde Ar yaş olarak dozu biraz aşmış durumda. Bu yüzden kendisini ciddiye bile almıyorum. Dava açmayacağım. Neden böyle bel altı espri yapıyor acaba? Yoksa gündeme gelmek için mi? Bu da ona hiç yakışmıyor” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.