Sihirli Annem ile ünlenen Buğra Özmüldür'den Defne Joy Foster açıklaması

Sihirli Annem dizisinin çocuk oyuncusu Buğra Özmüldür, 2011 yılında hayatını kaybeden Defne Joy Foster'in ölmeden bir hafta önce sütten kesildiğini ve öldüğü gün sette bazı arkadaşlarıyla vedalaştığını söyledi

24 Ocak 2019, Perşembe 12:47 Son Güncelleme:
A A

2003 yılında yayınlanan 'Sihirli Annem' dizisinin çocuk oyuncuları Gizem Güven, Buğra Özmüldür ve Zeynep Özkaya Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu. Buğra Özmüldür, 2011 yılında hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın ölümünde yürek burkan bir detayı anlattı.


Buğra Özmüldür, şunları söyledi:


"Ölümünden iki gün önce onun olduğu programa gelmek istediğimi söylemek için mesajlaşmıştık. Gidemedim ve bin pişmanım.

"ÖLMEDEN BİR HAFTA ÖNCE SÜTTEN KESİLDİ"

"ÖLMEDEN BİR HAFTA ÖNCE SÜTTEN KESİLDİ"

Defne abla son gününde Zuhal Topal, İnci Türkay ve rejiden bir ağabeyle karşılaşıyor. Üçüyle vedalaşır gibi. Bir hafta öncesinde de sütten kesiliyor çok tuhaf şeyler. Anneannem 'Belki de Allah onun sütten kesilmesini bekledi' dedi. Çok özel bir insandı. Ölüm hiç yakışmadı."

2011 YILINDA HAYATINI KAYBETTİ

2011 YILINDA HAYATINI KAYBETTİ

Sihirli Annem dizisinde Eda rolüyle hafızalarımıza kazınan Defne Joy Foster, 2011 yılında kalp krizinden hayatını kaybetti.


15 ayrı Adli Tıp uzmanının oy birliğiyle kesinleşen raporda, astım hastası olan Foster'ın ölümünün, kanında bulunan ilaçların yan etkilerine bağlı olarak aldığı alkolün kolaylaştırıcı etkisiyle gerçekleştiği vurgulandı.

Sıradaki haber yükleniyor...