Şık bir erkeğin olmazsa olmazı 10 aksesuar

Söz konusu erkekler olunca aksesuarları maalesef pas geçiyoruz. Ancak aksesuarlar pekala bir erkeğin de vazgeçilmezleri arasına girebilir. Erkek aksesuarları denince saatten fazlası gelmeli yani aklımıza. Peki bir erkekte mutlaka bulunması gereken aksesuarlar hangileri? aksesuar kullanmaya başlamak, görünümünüzü biraz hareketlendirmek istiyorsanız sizin için bir liste hazırladık.

25 Eylül 2020, Cuma 17:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1.Kaliteli bir deri çanta

1.Kaliteli bir deri çanta

Herkes seyahat eder. İster egzotik bir ülkeye, ister şehir genelinde olsun, kıyafetlerinizi bir şeye koymanız gerekecek ve çöp torbaları bir seçenek değil. Sahip olduğunuz her aksesuar gibi, sadece amacına hizmet etmekle kalmamalı, aynı zamanda da iyi görünmelidir. 


2. Tarz bir cüzdan

2. Tarz bir cüzdan

Artık her şeyi cebinize doldurduğunuz yaşı çoktan geçtiniz. Babanızın kocaman, kabarık, arka cebinden sarkan cüzdanı gibi bir şeye gerek yok. İnce bir cüzdan tercih edin ya da sadece kart cüzdanı kullanın.

3. Kaliteli bir kol saati

3. Kaliteli bir kol saati

Evet, saate telefonunuzdan, tabletinizden, diz üstü bilgisayarınızdan ya da güneşin konumundan bakabilirsiniz. Ancak kaliteli bir saat, kişisel zevkinize dair fikir verir. Kol saati tüm aksesuarların babasıdır.

4.Deri kemerler

4.Deri kemerler

Kot pantolon, chinos veya şort giydiğinizde, rahat bir deri kemer takın, çünkü kıyafetinize görsel olarak hoş bir dokunuş katacaktır.


5. Spor şapka

5. Spor şapka

Hepimizin tembel günleri vardır. Bu zamanlarda beyzbol şapkaları sizin için kurtarıcı olacaktır. Aynı zamanda kötü saçlı günlerin de kurtarıcısıdır. 

6. Yüzünüze yakışan bir gözlük

6. Yüzünüze yakışan bir gözlük

Güneş olsun ya da olmasın, güneş gözlüğü önemlidir, çünkü gözlerinizi güneşten koruyacaklar, gözlerinizi kısaltacak, gözlerinizin etrafında kırışıklıklar yaratacak ve kıyafetinize şık ve serin bir dokunuş katacaklardır.

7.Beyaz cep mendili

7.Beyaz cep mendili

Her erkeğin en azından gri bir takım elbisesi olmalı. Yılda sadece bir kez giyseniz bile, bir takım elbiseye ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, iyi giyimli görünmek her zaman ayrıntılarla ilgilidir ve beyaz bir cep mendili, gerçekten büyük bir etki yaratan kolayca gözden kaçan bir maddedir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şık bir erkek olmanın 10 altın kuralı